به مناسبت هفته سلامت:
برپایی نمایشگاه سلامت در پارک ساحلی بندر عسلویه

10 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت نمایشگاه سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان عسلویه و با مشارکت شورای اسلامی شهرستان، شورای اسلامی شهر و شهرداری عسلویه در پارک ساحلی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مهندس علی رحمانی معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار شهرستان عسلویه در بازدید از این نمایشگاه ضمن تشکر از خدمات شبانه‌روزی و تلاش‌های ارزنده سرپرست شبکه بهداشت و درمان و کارکنان حوزه سلامت ستاد شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت گفت: جهش محسوس و ملموس حوزه سلامت در طی سال‌های 95 و 96 و ارتقا سطح سواد سلامت حاصل تلاش‌های بی‌وقفه این قشر فداکار و گمنام است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز در حاشیه این نمایشگاه ضمن تشکر از شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران منطقه به‌ویژه شورای اسلامی و شهرداری عسلویه اظهار داشت: این نمایشگاه دارای 5 غرفه مراقبت تن‌سنجی، آموزش سلامت، بهداشت محیط و مبارزه با بیماری‌ها، مشاوره تغذیه و مشاوره روانشناسی می‌باشد.
جاسم زارعی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه اطلاع‌رسانی و حساس سازی آحاد مردم در خصوص اطلاع از وضعیت سلامتی خود، خودمراقبتی و انتقال پیام‌های بهداشتی لازم به خانواده، دوستان و سایر افراد جامعه جهت مراجعه به مراکز ارائه‌دهنده خدمات نوین سلامت می‌باشد.
وی تصریح کرد: موفقیت در پوشش همگانی سلامت تنها از طریق اجتماعی شدن سلامت، انسجام اجتماعی و ورود مستقیم مردم و ادارات در امر سلامت محقق می‌شود، بر این اساس همه باید تلاش کنیم تا تمام مردم به‌طور عادلانه از خدمات سلامت بهره‌مند گردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه افزود: با اجرایی شدن طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید (در دولت یازدهم) و ادامه آن در این دولت در شهرستان عسلویه همگام با دیگر شهرستان‌ها زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات نوین سلامت از قبیل خدمات رایگان سلامت دهان و دندان برای گروه‌های هدف، مشاوره رایگان تغذیه، مشاوره رایگان سلامت روان و دیگر خدمات مهیا و خدمات مزبور در حال انجام می‌باشد.
جاسم زارعی تصریح کرد: این نمایشگاه به مناسبت هفته سلامت به مدت دو روز در پارک ساحلی شهرستان عسلویه برپا می‌باشد و با هماهنگی به‌عمل‌آمده با شورای اسلامی و شهرداری در اولین فرصت ممکن در ساحل شهر نخل تقی هم دایر خواهد شد.
به مناسبت هفته سلامت نمایشگاه سلامت با حضور معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بخشدار چاه مبارک، رییس شورای اسلامی شهرستان، رییس شورای اسلامی شهر نخل تقی، چاه مبارک، نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر عسلویه، فعالین اجتماعی عضو شورای اسلامی سهموجنوبی و دکتر محمدی با استقبال مردم خوب شهرستان در پارک ساحلی شهرستان عسلویه، با مشارکت شورای اسلامی شهرستان، شورای اسلامی شهر و شهرداری عسلویه برگزار شد.


انتهای پیام/ ع.م- 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نمایشگاه.سلامت     هفته.سلامت     معاون.فرماندار     مهندس.علی.رحمانی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >