نمایشگاه سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بوشهر بر پا شد

18 ارديبهشت 1397
نمایشگاه سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با همکاری مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و کانون سپهر سلامت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و ارگان‌های دیگر در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشارکت‌های اجتماعی در حاشیه این نمایشگاه گفت: بررسی وضعیت سلامتی دانشجویان از اهداف نمایشگاه سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بود.
دکتر حیدرعزیزنژاد افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی جوانان بخصوص دانشجویان با عوامل بیماری‌زا و بررسی وضعیت سلامتی آن‌ها دانست که با توجه به افزایش روزافزون آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان و در جهت ترویج پیام‌های پیشگیرانه این نمایشگاه برپا شد.
قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشارکت‌های اجتماعی اظهار داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته جوان برپاشده است که علاوه بر بررسی وضعیت روانی جوانان توسط کارشناس روان خدمات دیگری نظیر تن‌سنجی، قد، وزن و BMI، تست قند خون و مشاهده تغذیه توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سنجیده شد.
پریسا قاسمی نماینده مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز عنوان داشت: آموزش و توزیع کتاب اهداء عضو و آموزش سفیر سلامت جوان از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است که با استقبال دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد مواجه شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نمایشگاه     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     پریسا.قاسمی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >