معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانایی تبدیل‌شدن به یک دانشگاه تیپ یک را دارد

24 ارديبهشت 1397
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانایی تبدیل‌شدن به یک دانشگاه تیپ یک پیشرو و برجسته در کشور را دارد ازاین‌رو تمامی همکاران در معاونت آموزشی دانشگاه به این اصل ایمان داشته و همه تلاش خود را برای رسیدن به این مهم به کار خواهند بست.

دکتر محمدرضا روان‌بُد در جشن روز استاد در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انسان‌های بسیار فرهیخته‌ای بوده که موجب شور، نشاط، جنبش و حرکتی هستند که در دانشگاه جریان داشته و به‌نوعی موتور محرکه دانشگاه محسوب می‌شوند.
 وی ضمن تقدیر از رییس دانشگاه، معاونین، مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر، اساتید و اعضای هیات علمی بیان داشت: تمامی روسای دانشکده‌ها در تصویب رشته‌های جدید، تغییر کریکلوم‌ها (برنامه‌های تحصیلی)، بهبود وضعیت آزمون‌ها همراه و همگام معاونت آموزشی بودند که جا دارد از آنان تقدیر شود.
دکتر روان‌بُد خاطرنشان کرد: تمامی تلاش خود را برای رسیدن به هدف مقدس خود که همانا قرارگیری در بهترین جایگاه آموزشی در کشور است را به کارخواهیم بست و امید است در سال پیش رو بتوانیم بیش‌ازپیش به هدف موردنظرمان دست‌یابیم.
در این مراسم از پیشکسوتان آموزش و پژوهش و استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور اساتید، دانشجویان و مسئولان ‏دانشگاه تجلیل به عمل آمد.‏
انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     دکتر.محمدرضا.روان‌بد     معاون.آموزشی        

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >