برپایی نمایشگاه نوین پیشگیری از اعتیاد در شهرستان تنگستان

11 تير 1397
مسئول سلامت روان و اعتیاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از برپایی نمایشگاه نوین پیشگیری از اعتیاد در شهرستان تنگستان خبر داد.

کلثوم سلیمانی در حاشیه برپایی نمایشگاه نوین پیشگیری از اعتیاد گفت: این نمایشگاه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و باهدف ارتقای آگاهی در زمینه آسیب‌های ناشی از اعتیاد و اطلاع‌رسانی در مورد مضرات آن برگزار شد.
مسئول سلامت روان و اعتیاد شهرستان تنگستان اظهار داشت: نمایشگاه نوین پیشگیری از اعتیاد، با توجه به اهمیت پیشگیری از اعتیاد در جامعه به‌ویژه در قشر نوجوانان و جوان و لزوم آگاهی بخشی به آنان در زمینه خطرات استفاده از مواد مخدر برگزار شد.
وی در خصوص روش‌های پیشگیری از اعتیاد فرزندان خاطرنشان کرد: با فرزندانتان ارتباط صمیمی و دوستانه برقرار کرده و با توجه به سنشان اطلاعات صحیح در مورد مواد مخدر در اختیارشان قرار دهید، اگر شما اطلاعات صحيح را به فرزندانتان ندهید، احتمال دارد آن‌ها اطلاعات غلط را از دوستانشان بیاموزند.
کلثوم سلیمانی ادامه داد: دوستان فرزندانتان را بشناسيد، اکثر معتادان از طريق دوستان ناباب معتاد شده‌اند بنابراین در اين شرايط اگر دوستان فرزندتان را نمی‌شناسید و یا از محل رفت‌وآمد او و افرادي كه با آن‌ها معاشرت می‌کند خبر نداريد او در معرض خطر است.
مسئول سلامت روان و اعتیاد شهرستان تنگستان تأکید کرد: فرزندانتان را به انجام فعالیت‌های ورزشي ترغيب كنيد، ورزش نقش محافظ در فرزندان دارد، با تشويق فرزندانتان به فعالیت‌های سالم و سازنده، از گرايش او به انواع آسیب‌ها جلوگيري نمایید.
گفتنی است در این نمایشگاه عکس‌ها و پوسترهایی در زمینه‌های خطرات و عواقب مصرف مواد مخدر با همکاری سازمان بهزیستی شهرستان تنگستان در شهر اهرم به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نمایشگاه     کلثوم.سلیمانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >