نمایشگاه عفاف و حجاب در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان بوشهر برگزار شد

31 تير 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در مراکز خدمات جامع سلامت شهری نبی اکرم (ص) و صاحب‌الزمان (عج) و روستایی چاهکوتاه به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: حجاب به معنای پوشش بیرونی و عفاف به معنای پوشش درونی معرفی‌شده است که این دو عامل باعث سلامتی جامعه شده و در صورت نبود این دو، مشکلات و آسیب‌های زیادی در جامعه به وجود می‌آید.
وی افزود: عفاف سلاحی برای زن و حجاب سپری برای بانوان است و توسعه پایداری فرهنگ حجاب و عفاف در بین تمامی اقشار جامعه ضروری است.
مهندس حسن فخرایی به بیان فعالیت‌های درون‌سازمانی در این هفته پرداخت و اضافه کرد: تقدیر از 2 نفر از کارکنان زن و مرد از جمله فعالیت‌های انجام‌شده در جهت اشاعه ترویج گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بوده است.
این مقام مسئول بیان کرد: برگزاری ۳ نمایشگاه با موضوع حجاب و عفاف در مرکز خدمات جامع سلامت شهری نبی اکرم (ص) و صاحب‌الزمان (عج) و روستایی چاهکوتاه، اجرای مسابقه کتاب‌خوانی و مسابقات ورزشی، برگزاری حلقه شجره و مراسم زیارت عاشورا، ارسال پوستر و بنر به مراکز تحت پوشش با موضوع مربوطه، تشکیل جلسه آموزشی با موضوع حجاب و عفاف برای بهورزان و ارسال بسته‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این هفته بوده است.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نمایشگاه     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   31 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >