هم‌زمان با هفته دولت؛
چند طرح سلامت در شهرستان گناوه به بهره‌برداری رسید

5 شهريور 1397
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در آیینی با حضور مسئولان شهرستانی ساختمان جدید خانه بهداشت روستای گاو سفید در بندر گناوه به بهره‌برداری رسید.

فرماندار گناوه در آیین افتتاح ساختمان جدید خانه بهداشت روستای گاو سفید گفت: طرح تحول سلامت از مهم‌ترین برنامه‌های ارزشمند دولت است که گام‌های مؤثری در این زمینه درکل کشور برداشته‌شده است.
سید علی پاک‌نژاد گفت: با تخصیص اعتبار دوازده میلیارد ریالی برای احداث، بهسازی و یا نوسازی خانه‌های بهداشت شهرستان گناوه، دوخانه بهداشت در هفته سلامت سال جاری به بهره‌برداری رسید و امروز نیز شاهد افتتاح خانه بهداشت گاو سفید و سه  پروژه دیگر در نقاط مختلف شهرستان هستیم.
پاک‌نژاد با اشاره به آغاز عملیات اجرایی هشت خانه بهداشت در سال گذشته افزود: افتتاح در دهه مبارک فجر امسال 2 خانه بهداشت دیگر نیز افتتاح خواهد شد تا تمامی خانه‌های بهداشت که در سال گذشته عملیات اجرایی آن‌ها آغازشده بود در زمان تعیین‌شده بهره‌برداری شده باشند.
وی تصریح کرد: اختصاص اعتبار برای سلامت هزینه نیست بلکه سرمایه‌ای است که برای آحاد جامعه منفعت دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز عنوان داشت: ساختمان خانه بهداشت روستای گاو سفید در زمینی به مساحت 100 مترمربع و اعتبار 1500 میلیون ریال افتتاح‌شده است.
مهندس محمد بازیاری از فرماندار شهرستان  و تمامی کسانی که در احداث و بهره‌برداری از طرح‌های سلامت شهرستان همکاری داشته‌اند تشکر کردند.
گفتنی است در سومین روز از هفته دولت در آیینی با حضور مسئولین ارشد شهرستان گناوه، خانه بهداشت گاو سفید به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/ ؟؟؟؟؟؟؟

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     بهره‌برداری     فرماندار     سیعلی.پاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >