خانه بهداشت روستای لیلتین شهرستان دیلم افتتاح و به بهره‌برداری رسید

7 شهريور 1397
پروژه خانه بهداشت روستای لیلتین شهرستان دیلم به متراژ ۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۸۰ متر و اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، معاون سیاسی استانداری بوشهر در این آیین ضمن تبریک هفته دولت بیان کرد: اختصاص اعتبار برای سلامت هزینه نیست بلکه سرمایه‌ای است که برای آحاد جامعه منفعت دارد.
دکتر مجید خورشیدی افزود: طرح تحول نظام سلامت یک طرح عظیم و ماندگار با سه رویکرد حمایت مالی از مردم، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات و ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی به اجرا درآمد و توانست در رفع بسیاری از مشکلات موفق باشد.
فرماندار شهرستان دیلم نیز گفت: دولت در حوزه بهداشت و سلامت فعالیت‌های زیادی انجام داده که منجر به رضایتمندی مردم شده است.
عبدالامیر قاسمی افزود: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت منشأ خدمات ارزنده و ماندگار شده است، به‌طوری‌که مردم در دورافتاده‌ترین نقاط کشور به خانه‌های بهداشت دسترسی آسان دارند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز گفت: در دولت تدبیر و امید از لحاظ زیرساختی در حوزه سلامت اقدامات ارزنده‌ای صورت گرفته است.
مهندس ایرج زنده بودی تصریح کرد: ازجمله اقدامات خوب انجام‌شده، اجرای تفاهم‌نامه استانداری بوشهر و وزارت بهداشت بود که مجموعاً ۲۰۰ پروژه متعدد، اعم از خانه‌های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت و پانسیون‌ها و... را شامل می‌شد که از تعداد ۲۰۰ پروژه، شهرستان دیلم ۶ پروژه را به خود اختصاص داده است.
وی عنوان کرد: از تعداد ۶ پروژه، ۵ پروژه به بهره‌برداری رسیده است و یک پروژه دیگر نهایتاً تا دهه فجر افتتاح خواهد شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: پس از افتتاح پروژه ششم، عمر زیرساخت‌های فیزیکی ما در شهرستان دیلم از ۲۰ سال به ۱۰ سال تقلیل خواهد یافت.
پروژه خانه بهداشت روستای لیلتین شهرستان دیلم  با حضور معاون سیاسی استانداری بوشهر، فرماندار شهرستان دیلم، معاون امور بانوان استانداری، با همراهی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیر دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     افتتاح     دکتر.مجید.خورشیدی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    
   

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >