فرماندار شهرستان دیلم:
باید از ظرفیت‌های خیرین سلامت برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی استفاده کنیم

1 مهر 1397
فرماندار شهرستان دیلم گفت: باید از ظرفیت‌های خیرین سلامت برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، عبدالامیر قاسمی در نشست هم‌اندیشی خیرین حوزه سلامت شهرستان دیلم عنوان داشت: مردم بارها ثابت کرده‌اند که در مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی سرآمد بوده و خیرین این خطه در هر حرکت خیر خواهانه‌ای به‌عنوان پیشگام عمل نموده‌اند.
وی تصریح کرد: در جلب مشارکت‌های مردمی برای عرصه سلامت باید بیش از گذشته فعال باشیم.
فرماندار شهرستان دیلم اضافه کرد: مردم به شما خیرین نیکوکار افتخار می‌کنند چراکه به آن درجه رسیده‌اید که نه‌تنها به فکر سلامتی خود هستید بلکه سلامتی را برای همه مردم جامعه خواستارید.
مهندس قاسمی با اشاره به اینکه مجمع خیرین شهرستان دیلم باید تشکیل گردد گفت: نشست با خیرین لازم است که نهادینه شود و به‌صورت مکرر برگزار گردد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز گفت: به حمدالله در شهرستان دیلم به همت خیرین در حوزه سلامت قدم‌های مثبت بزرگی از جمله ساخت بیمارستان، خانه‌های بهداشت، احداث بخش‌های متعدد درمانی، خریداری تجهیزات موردنیاز بیماران و بسیاری از اقدامات بزرگ دیگر برداشته‌شده که امیدواریم این اقدامات بیش‌ازپیش ادامه داشته باشد.
مهندس ایرج زنده بودی تصریح کرد: به‌زودی به‌پاس نکوداشت تلاش خیرین حوزه سلامت همایش بزرگ تجلیل از این عزیزان برگزار خواهد شد.
دبیر و مسئول هماهنگی خیرین و خیریه‌های سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بیان کرد: کمک‌های شایسته‌ای توسط خیرین حوزه سلامت دیلم در سال‌های گذشته تابه‌حال صورت گرفته که امیدواریم با همراهی آن‌ها بتوانیم در مناطق محروم استان خدمات مناسبی در بخش سلامت ارائه دهیم.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی افزود: خیرین نیکوکار حوزه سلامت در شهرستان دیلم نسبت به خیرین سایر نقاط استان پیشگام بوده و همین موضوع باعث گردیده که نام دیلم تبدیل به نامی آشنا در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور شود.
وی عنوان داشت: تجلیل از خیرین عزیز کار سختی است چراکه جبران زحمات آن‌ها امری امکان‌ناپذیر می‌باشد.
در این نشست خیرین حاضر در نشست به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.
 نشست هم‌اندیشی خیرین حوزه سلامت با فرماندار شهرستان دیلم، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دبیر و مسئول هماهنگی خیرین و خیریه‌های سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     خیرین.سلامت     فرماندار     عبدالامیر.قاسمی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >