استقرار تیم بهداشتی و درمانی بسیج جامعه پزشکی در روستای عامری شهرستان دیلم

7 مهر 1397
به مناسبت هفته دفاع مقدس کلینیک تخصصی و دندان‌پزشکی با همراهی متخصصین داخلی، زنان و زایمان، ارتوپد، تغذیه، روانشناسی و پزشک عمومی در روستای عامری شهرستان دیلم به‌منظور خدمت‌رسانی به مناطق کم‌تر برخوردار مستقر شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، یک تیم بهداشتی و درمانی متشکل از متخصصین داخلی، زنان و زایمان، ارتوپد، تغذیه، روانشناسی و پزشک عمومی و همچنین یک تیم دندان‌پزشکی با حضور ۱۰ دندان‌پزشک در قالب کلینیک‌های سیار و یونیت‌های سیار دندان‌پزشکی در روزهای پنجشنبه و جمعه پنجم و ششم مهرماه اقدام به ویزیت رایگان و درمان بیماران در روستای عامری شهرستان دیلم کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در این خصوص گفت: در این کلینیک موقت دو روزه به بیش از هزار نفر خدمات مختلف دندان‌پزشکی از جمله معاینه، جرم‌گیری، کشیدن، پر کردن‌های سطحی و مسائل مختلف آموزشی بهداشت دهان و دندان ارایه شد.
مهندس ایرج زنده بودی افزود: در بخش تخصصی این کلینیک روزانه ۴۰۰ نفر مورد معاینه و درمان قرار گرفتند که استقبال و همکاری مردم روستا در اجرای این طرح، خوب و تحسین‌برانگیز بوده است.
وی تصریح کرد: این نوید را می‌دهم که به‌زودی روستای عامری به‌عنوان پایلوت و مرکزیت طرح شهید رهنمون تعیین می‌گردد.
سرپرست شبکه بهداشت شبکه بهداشت شهرستان دیلم ادامه داد: طرح شهید رهنمون یک طرح کلاس‌بندی شده باهدف درمان و آموزش مردم می‌باشد.
وی اضافه کرد: در برپایی این کلینیک موقت دو روزه لازم است از برگزارکنندگان، از جمله سازمان بسیج جامعه پزشکی استان، ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دیلم، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، فرمانداری شهرستان، آموزش و پروش شهرستان، مدیرت دبستان شرافت روستای عامری، جمعیت هلال‌احمر، شورا و دهیار روستای عامری، پایگاه مقامت روستای عامری، خانه بهداشت، بهورزان عامری، بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و تشکر نماییم.
در حاشیه این برنامه، امام‌جمعه شهرستان دیلم، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیلم، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان، فرمانده ناحیه سپاه شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین از محل بازید کردند.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.دفاع.مقدس     کلینیک.تخصصی     روانشناسی     پزشک.عمومی     دندانپزشکی     زنان.زایمان    
ارتوپد     تغذیه     متخصصین     داخلی     بسیج.جامعه.پزشکی     روستای.عامری    
خدمات.رسانی    

تاریخ بروز رسانی:   7 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >