آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

28 مهر 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: دانشجویانی که در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مشغول به تحصیل می‌شوند باید در کنار علم‌اندوزی با فراگیری مهارت‌های اجتماعی و فرهنگی و پایبندی به اخلاق از فرهیختگان جامعه خود باشند.

دکتر سعید کشمیری با ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان ورودی سال ۹۷ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دوران تحصیلی شما در دانشگاه زمانی پربارتر خواهد شد که همراه با کسب مهارت‌های اجتماعی،‌رعایت نظم و انجام فعالیت‌های فوق‌برنامه و ورزشی باشد.
دکتر کشمیری با اشاره به سهیم بودن خود در شادی دانشجویان جدید به مناسبت قبولی در آزمونی سخت و پذیرش در دانشگاه، اظهار داشت: دیدار با دانشجویان به‌ویژه دانشجویان ورودی در هرسال از بهترین لحظات ممکن برای رییس دانشگاه است.
وی خطاب به دانشجویان گفت: ورود دانشجو به دانشگاه یادآور روزهایی دانشجویی همه ماست، روزهایی که مانند این روزهای شما سرشار از شور جوانی بوده و برای آینده‌ای بهتر تلاش می‌کردیم.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن خوش‌آمد گویی ویژه به دانشجویان جدیدالورود، بیان داشت: ثمره ۷ سال تلاش جهاد گونه در عرصه فراگیری علم و دانش به تخصص و اخلاق متصل می‌شود و این دو به‌مانند بال‌های جدانشدنی یک پرنده هستند.
مهندس محمدمهدی محمدی با آرزوی آینده‌ای پربار علمی، اجتماعی و معنوی برای دانشجویان جدیدالورود افزود: میل به خدمت به همنوعان در کنار علم‌اندوزی که با تلاش شبانه‌روزی به دست می‌آید تحسین‌برانگیز است.
جوان اهل نشاط است و نباید تماشاچی باشد
معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز با تبریک ورود دانشجویان جدید به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جوان اهل نشاط و سرشار از انرژی است و نباید تماشاچی باشد.
حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی، ضمن تسلیت شهادت امام حسن مجتبی (ع) بیان داشت: دانشجو با ورود به دانشگاه باید در همه حوزه‌های علمی، فرهنگی، معنوی، هنری و ورزشی فعالیت داشته باشد.
حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: ورود آگاهانه به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی دانشگاه نشان‌دهنده این است که دانشجو برای اندیشه خود ارزش قائل است.
وی داشتن روحیه امید را بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: امید داشتن انسان را به تلاش و حرکت و مطالبه وا‌داشته و موجب می‌شود در زندگی مؤثر و باانگیزه حرکت کرده و به کسب مدارج علمی و اجتماعی بپردازید.

آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود با حضور رییس دانشگاه، ‌معاونین و مهمانان مدعو در سالن سینمایی شهید آوینی برگزار شد و با اجرای برنامه‌های متنوع و مختلفی مانند دکلمه و شعرخوانی، نقال خوانی، اجرای موسیقی آیینی، تعزیه، ‌پخش کلیپ معرفی دانشگاه و‌ کلیپ‌های تشکل‌های مختلف دانشجویی همراه بود که در ادامه نمایندگان تشکل‌ها و نهادها دانشجویی، کانون‌های فرهنگی و‌ شورای صنفی دانشجوی با پخش کلیپ و ایراد سخنرانی به معرفی فعالیت‌های خود پرداختند.
این مراسم با تقدیر از دانشجویان نمونه و مدال آواران رشته‌های علمی و ورزشی ادامه یافت و با قرائت میثاق نامه دانشجویی به پایان رسید.

انتهای پیام/ط.ت-2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دانشجویان.جدیدالورود     آیین.معارفه     رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری     دفتر.نهاد.رهبری     حجت.الاسلام.عبدالجلیل.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   28 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >