رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
تجهیز و راه‌اندازی دومین بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده‌ای نزدیک /ارایه خدمات درمانی مطلوب به مردم یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نظام سلامت است

9 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از تجهیز و راه‌اندازی دومین بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در ضمن بازدید از دومین بخش در حال تجهیز مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید گنجی، گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته مبنی بر نياز بيماران به بخش‌های جدید و رويكرد اين بيمارستان مبنی بر تأمین خدمات گسترده درماني به مراجعان، تجهیز و راه‌اندازی بخش جدید مراقبت‌های ویژه (ICU) در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: ارائه خدمات درمانی مطلوب به مردم یک از حقوق اولیه شهروندان می‌باشد و با اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ما بوده که رضایت‌مندی مردم را در پی داشته است.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز اظهار داشت: دومین بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) دارای چهار تخت و یکی از استانداردترین بخش‌های آی سی یو استان می‌باشد که توسط دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حال تجهیز است و تا چند ماه آینده به‌صورت کامل تجهیز و با تأمین نیروی انسانی بری ارایه خدمات درمانی به شهروندان، افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.
دکتر عبدالرسول ملاح زاده تصریح کرد: در حال حاضر، بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بیمارستان شهید گنجی با ۱۲ تخت، در حال ارائه خدمات ویژه درمانی به بیماران می‌باشد که با احتساب ۴ تخت بخش جدید، تعداد تخت‌های این دو بخش به ۱۶ تخت می‌رسد.
گفتنی است، میزان اعتبار جهت تجهیز و راه‌اندازی دومین بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید گنجی، دو میلیارد ریال برآورد شده است.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     راه‌اندازی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >