مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
انقلاب اسلامی ایران به‌منزله هدیه الهی برای مردم است/ گزارش تصویری

9 بهمن 1397
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی به‌منزله هدیه الهی برای ملت ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی در نشست افتتاحیه کارگاه معرفت افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این انقلاب بزرگ موجب ایجاد تحولی اساسی در داخل و خارج از کشور شده است که موجب شد امروز ملت ایران در سایه انقلاب اسلامی، به کشوری مقتدر در جهان تبدیل‌شده است.
حجت‌الاسلام دشتی با اشاره به پیدایش دشمنی‌های گوناگون با انقلاب از آغاز شکل‌گیری آن، افزود: ‌مهم‌ترین عامل دشمنی قدرت‌های جهان با ایران اسلامی گسترش اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی کشورمان است و هراس امروزی آنان وجود رقیب قدرتمندی همچون ایران اسلامی است که تحمل دیدن آن را در کنار خود ندارند.
وی با برشمردن پیشرفت‌ها‌ و دستاوردهای مهم ایران در چهل سال گذشته خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های خیره‌کننده ایران اسلامی در چهار دهه اخیر پاسخ محکم و روشنی بر چهل سال فشار، تحریم و تهدید این ملت از سوی قدرت‌های جهانی بوده است.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: ملت بزرگ ایران با ایستادگی و مقاومت خود به دنیا فهماند که برای پیشرفت و اقتدار کشور از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: آمریکایی‌ها چهل سال است که تلاش می‌کنند تا ایران اسلامی را در انزوای کامل قرار دهند اما نظام مقدس جمهوری اسلامی علیرغم همه این فشارها به قدرتی جهانی تبدیل‌شده و این آمریکاست که هرروز در دنیا منزوی‌تر می‌شود.
حجت‌الاسلام عباس دشتی تأکید کرد: پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی مرهون چهار دهه ایستادگی و مقاومت این ملت بزرگ است. امروز، این وظیفه مسئولان است که در دهه چهارم انقلاب، با خدمات صادقانه وبی منت خود به مردم، از این‌همه ایستادگی و مقاومت مردم قدردانی کنند.
وی با توجه به در پیش بودن ایام‌الله دهه مبارکه فجر، این ایام را فرصتی مغتنم برای تبیین و تشریح خدمات چهل‌ساله انقلاب اسلامی به ملت ایران دانست و افزود: همه این پیشرفت‌ها در شرایط تحریم به‌دست‌آمده است و هیچ کشوری را نمی‌توان یافت که در چهار دهه تحریم و فشارهای اقتصادی دشمن، این‌چنین به دستاوردهای ارزشمندی دست پیداکرده باشد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به تعیین سرنوشت و انتخاب آزادانه ارکان حکومت به دست مردم اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در بخش‌های بزرگی همچون ‌علمی، نظامی، فناوری‌های نوین و صنایع روز دنیا به خودکفایی رسیده و به پیشرفت‌های ارزشمند و قابل‌توجهی دست‌یافته است اما دشمنان ملت نمی‌خواهند این پیشرفت‌ها را ببینند لذا هجمه‌های سنگینی علیه انقلاب و نظام اسلامی از همان ابتدای انقلاب آغاز کردند.
حجت‌الاسلام دشتی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی در کشور تنها به نقاط ضعف نگاه می‌کنند و پیشرفت‌ها را نادیده می‌گیرند، باید خدمات و دستاوردهای انقلاب مورد بازبینی و تبیین قرار گیرد و نقاط ضعف نیز از سوی مسئولان اصلاح شود.
وی افزود: نسل امروز کشورمان شرایط سخت دوران رژیم گذشته را درک نکرده‌اند باید شرایط آن دوران را با وضعیت امروز برای جوانان کشورمان تبیین کرد تا آن‌ها با وضعیت گذشته بیشتر آشنا شوند متأسفانه عده‌ای مغرضانه در مورد وضعیت امروز کشورمان صحبت می‌کنند، حقیقتاً پیشرفت‌هایی که امروز کشور در عرصه‌های مختلف به دست آورده است به‌هیچ‌عنوان قابل‌مقایسه با گذشته نیست و دهه مبارکه فجر فرصت ارزشمندی برای تقویت و گسترش آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
حجت‌الاسلام دشتی عنوان داشت: امروزه دشمن به دنبال کم‌رنگ کردن آرمان‌های انقلاب اسلامی است، این آرمان‌ها که عامل عزت و اقتدار ایران اسلامی در چهار دهه اخیر است باید بیشتر تقویت شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: رسالت کنونی اساتید دانشگاه، یادآوری و تبیین دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی با محوریت آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/ م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     افتتاحیه     دفتر.نهاد     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >