با نصب و راه اندازی دستگاه اتو آنالایزر در تنگستان صورت گرفت:
۴۵۰ آزمایش بیو شیمی در کمتر از یک ساعت

13 بهمن 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با نصب و راه اندازی دستگاه اتو آنالایزر بیو شیمی در آزمایشگاه شهید رجایی شهر اهرم، این آزمایشگاه قادر است در کمتر از یک ساعت، ۴۵۰ نمونه آزمایشگاهی را آنالیز و به مرحله جوابدهی برساند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس پس از شروع به کار این دستگاه گفت: در حال حاضر می‌توانیم بگوییم که همه آزمایش‌هایی که در این مرکز انجام می‌شود در کمترین زمان ممکن به اطلاع مراجعه کنندگان خواهد رسید.
مهندس مقدس بیان داشت: در جهت تسهیل خدمات آزمایشگاهی در آزمایشگاه‌های شهرستان، سیستم پیامکی طراحی نموده‌ایم که پس از آماده شدن جواب آزمایش، با ارسال پیامک، فرد مراجعه کننده از این موضوع مطلع خواهد شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: برای تأمین این دستگاه ۴ میلیارد ریال هزینه شده است که با وجود آن تمامی آزمایشگاه‌های شهرستان، به صورت واحد نمونه گیر فعالیت خواهند کرد.
وی تاکید کرد: در بخش ساحلی تنگستان با توجه به نیاز مردم آن منطقه، در حال پیگیری برای آماده سازی شرایط انجام آزمایش عدم اعتیاد، در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت دلوار هستیم.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اتوآنالازیر     راه‌اندازی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >