قدردانی رییس دانشگاه علوم پزشکی از حضور پرشور در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر

22 اسفند 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی از حضور پرشور و ارزشمند در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شرح زیر است:
"شهدا گوهرهایی بودند که با زندگی‌هایشان به ما نشان دادند که می‌توان خوب بود و خوب زیست در شرایطی که همه سختی‌ها به زندگی انسان تحمیل می‌شود.
شهدا با شهادت خود به ما طریق جاودانه شدن را آموختند و اگر الگوی امروز زندگی ما انسانیت، ایثار و فداکاری نباشد خسارت جبران‌ناپذیری مبتلا می‌شویم.
برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر نه‌تنها گرامیداشت یاد شهدا که نقطه روشنی است تا ما را با اصل و هدف غایی خود آشنا کند و امیدواریم با برگزاری این کنگره تنها بخش کوچک از دین خود را ادا کرده باشیم.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم از حضور ارزشمند، باشکوه و پرشور مردم شریف استان بوشهر، مسئولین وزارت بهداشت، مسئولین ارشد استانی، فرهنگیان، دانشگاهیان، اساتید، طلاب حوزه علمیه، دانشجویان، دانش آموزان، جامعه زنان و اقشار مختلف به خصوص خانواده معظم و معزز شهدا، ایثارگران و رزمندگان تقدیر و تشکر نمایم.
همچنین مراتب قدردانی و تشکر خود را از همه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی، نیروی انتظامی و امنیتی، مجموعه بسیج، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی مستقر در استان، صداوسیما، اصحاب رسانه، خبرنگاران، نهادهای مردمی، عوامل اجرایی و همه بزرگوارانی که به طرق مختلف در پشتیبانی و برگزاری این مراسم معنوی مشارکت داشتند اعلام نمایم.
امید است بتوانیم ادامه‌دهنده راه شهیدان سرافراز و امام شهیدان باشیم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
۲۲ اسفندماه ۱۳۹۷"


انتهای پیام /م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تقدیر     کنگره     شهدای.وزارت.بهداشت     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >