رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ بوشهر:
بیش از 3 هزار مأموریت در طرح امداد نوروزی ۹۸ انجام شد/ آمادگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده

14 فروردين 1398
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ بوشهر گفت: از آغاز طرح امداد نورزی تا ۱۳ فروردین ۹۸، سه هزار و 280 مأموریت توسط فرشتگان نجات اورژانس ۱۱۵ در سراسر استان بوشهر انجام‌شده است.

دکتر عبدالرحیم دادجو در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از مجموع عملیات ثبت‌شده تعداد ۶۱۷ مأموریت ترافیکی و تعداد 2 هزار و 663 مأموریت غیر ترافیکی بوده است.
دکتر دادجو با اشاره به عملکرد مطلوب امدادرسانی اورژانس ۱۱۵ بوشهر در طرح امداد نوروزی افزود: از مجموع مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ بوشهر در طرح امداد نوروزی ۱۳۹۵ نفر به بیمارستان‌ انتقال یافتند که از این تعداد ۶۳۵ مورد از مصدومان حوادث ترافیکی بودند.
وی ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ درمجموع یک هزار و 756 مورد درمان در محل نیز انجام دادند که از این تعداد ۹۸ مورد مربوط به مأموریت‌های ترافیکی است.
دکتر دادجو با درخواست از هم شهریان و مسافران نوروزی نسبت به رعایت مقررات ایمنی به‌ویژه در هنگام رانندگی خاطرنشان کرد: در مأموریت‌های صورت گرفته از آغاز طرح امداد نوروزی تا ۱۳ فروردین‌ماه ۹۸ شاهد مرگ ۴۴ نفر بودیم که از این تعداد ۹ مورد مربوط به حوادث ترافیکی و ۳۵ مورد دیگر غیر ترافیکی است.
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ بوشهر با ابراز همدردی با هم‌وطنانی که در مناطق مختلف کشور دچار سیل شده‌اند تصریح کرد: اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از آمادگی کامل برای انجام مأموریت در مناطق سیل‌زده برخوردار است و هرزمانی که نیاز به اعزام نیروهای امدادی استان بوشهر اعلام شود همچون گذشته در کنار هم‌وطنان خواهیم بود.

انتهای پیام/ م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنیدکلمات کلیدی:
اورژانس115     دکتر.دادجو     امداد.نوروزی     بسیج.سلامت.نوروزی     نوروز98        

تاریخ بروز رسانی:   14 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >