رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
همه سازمان‌ها باید در کنار هم در راستای تحقق اهداف هفته سلامت گام بردارند

27 فروردين 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: همه سازمان‌ها و نهادها باید در کنار هم در راستای تحقق اهداف هفته سلامت گام بردارند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس خلیل جوکار در نشست هماهنگی بزرگداشت برنامه‌های هفته سلامت ۹۸ شهرستان کنگان افزود: هفته سلامت بهانه‌ای است که در آن خدمات حوزه بهداشت و درمان به خوبی برای جامعه بازگو شود و اهمیت این مقوله در میان جامعه ارتقا یابد بنابراین همه ما باید در کنار هم در راستای تحقق اهداف هفته سلامت گام برداریم.
وی بابیان اینکه مطابق با هر سال، هفته اول اردیبهشت به نام هفته سلامت نام‌گذاری شده است و شعار امسال هفته سلامت "مراقبت‌های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت " است اظهار داشت: تلاش برای دستیابی به اهداف و شاخص‌های سلامت وظیفه اصلی دستگاه‌ها و نهادهای متولی حوزه سلامت شهرستان است.
مهندس جوکار افزود: هدف از تشکیل این‌گونه جلسات اجرای هر چه بهتر برنامه‌های بهداشتی در هفته سلامت است که امیدواریم در راه تحقق اهداف حوزه سلامت گام‌های مؤثری برداریم.
وی بیان کرد: امیدواریم شاهد اجرای برنامه‌های باشکوه در جهت آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی مقوله سلامت با محوریت مراقبت‌های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت در سطح شهرستان باشیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا جایگاه مهم سلامت در جامعه تبیین شود و با توجه به اینکه طرح تحول سلامت در سطح استان به خوبی اجراشده و رضایت مردم را به دنبال داشته، لازم است در هفته سلامت، اقدامات ارزشمندی که دانشگاه به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه انجام داده، در هفته سلامت برای مردم بازگو شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان افزود: نشست خبری با اصحاب رسانه، اجرای زنگ سلامت در مدارس، عیادت بیماران، همایش سفیران سلامت، جشن سلامت، بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین شهرستان، ایستگاه سلامت، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی، تقدیر از خیرین سلامت و گروه‌های حامی سلامت شهرستان، پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری جشنواره غذا در نقاط مختلف شهرستان، ایستگاه سلامت تن سنجی در باشگاه‌های ورزشی و.... نمونه‌هایی از برنامه‌های در دست اقدام در هفته سلامت شهرستان کنگان است.

نشست هماهنگی بزرگداشت برنامه‌های هفته سلامت ۹۸ شهرستان با حضور نمایندگان ادارات شهرستان در سالن کنفرانس شبکه تشکیل شد.انتهای پیام/ م.س-۳۰۷۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.کنگان     خلیل.جوکار     هفته.سلامت.98    

تاریخ بروز رسانی:   27 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >