رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
نمایشگاه بسیج طرح ملی کنترل فشارخون در بوشهر گشایش یافت

5 تير 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: هم‌زمان با اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در کشور نمایشگاهی با موضوع اطلاع‌رسانی به عموم مردم و آشنایی با مضرات فشارخون بالا در کلینیک ایثار شهر بوشهر گشایش یافت.

مهندس حسن فخرایی در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: با توجه به اینکه فشارخون عامل ایجاد بسیاری از بیماری‌ها است این نمایشگاه می‌تواند تأثیر بسزایی در افزایش آگاهی مردم نسبت به مضرات این بیماری داشته باشد.
فشارخون از یکم تا پانزدهم تیرماه آماده میزبانی از مردم برای حضور در این نمایشگاه است.
فخرایی افزود: بسیج ملی کنترل فشارخون بالا، در واقع شروعی برای کنترل یکی از معضلات خطرناک در سلامتی انسان‌ها به شمار می‌رود.
وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه تابلوهایی با محوریت فشارخون و تغذیه، مضرات دخانیات و استرس به نمایش گذاشته‌شده است و همچنین پمفلت‌هایی با موضوع فشارخون در معرض دید عموم قرار دارد.
فخرایی ادامه داد: در حاشیه این نمایشگاه غرفه نقاشی با محوریت فشارخون و تندرستی برای کودکان نیز برپا گردیده است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: امروزه، بیماری‌های قلبی عروقی، فشارخون، ابتلا به سرطان‌ها، تغییر سبک زندگی، حوادث ترافیکی، دیابت، چاقی و شیوه زندگی غلط، از معضلات نظام سلامت محسوب می‌شوند.
نمایشگاه آشنایی با بیماری فشارخون به همت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر واقع در کلینیک ایثار این شهر از ساعت ۱۸:30 الی 21:30 آماده بازدید عموم است.

انتهای پیام/ ا.س-3000

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نمایشگاه     فشار.خون     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   5 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >