عمل به وصیت جوان کنگانی با اهدای 700 میلیون ریال تجهیزات درمانی

26 تير 1398
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با خریداری و استقرار تجهیزات درمانی به ارزش 700 میلیون ریال وصیت جوان کنگانی عملی شد.

دکتر حسن حیدری با تقدیر از کار خداپسندانه این جوان و خانواده وی گفت: این مبلغ در سال گذشته و بنا به وصیت زنده‌یاد عادل شجاعی به‌منظور خرید تجهیزات درمانی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اهدا شد.
دکتر حیدری افزود: تجهیزات و دستگاه‌های خریداری‌شده در بخش‌های مختلف بیمارستان مورداستفاده قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه زنده یاد شجاعی که مدت‌ها از بیماری صعب العلاجی رنج می برد در طول حیات خود تصمیم به این عمل خداپسندانه گرفت خاطرنشان کرد: از این تجهیزات هم‌زمان با اولین سالگرد زنده شجاعی و با حضور خانواده وی در بخش‌های بیمارستان رونمایی شد.
دکتر حیدری با اشاره به تصمیم زنده‌یاد شجاعی برای خرید تجهیزات درمانی در زمان حیاتش گفت: این اقدام و وصیت زنده‌یاد شجاعی حرکت فرهنگی و ارزشمندی است که گسترش آن در جامعه ضرورت دارد.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: انجام بسیاری از عمل‌های جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با تجهیزات خریداری‌شده موجب کاهش سفرهای درمانی مردم جنوب استان بوشهر خواهد شد.
دکتر حسن حیدری درباره تجهیزات خریداری‌شده با مبلغ اهدایی زنده‌یاد عادل شجاعی چنین گفت: با این مبلغ دستگاه‌های الکتروکوتر، میکروسکوپ، اسپیرومتری و ۲ دستگاه لارینگوسکوپ برای بیمارستان خریداری و اهدا شد.
در نشستی با حضور خانواده زنده‌یاد عادل شجاعی از تجهیزات درمانی اهدایی وی به بیمارستان امام خمینی (ره) رونمایی و از اقدام خداپسندانه وی و خانواده‌اش توسط مسئولان بیمارستان تقدیر به عمل آمد.


کلمات کلیدی:
تجهیزات.درمانی     تقدیر     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   26 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >