در دومین روز از هفته دولت انجام گرفت؛
افتتاح ساختمان جدید اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای کلمه شهرستان دشتستان/ اعزام ۱۴ بیمار بدحال بخش‌های ارم و بوشکان توسط بالگرد هوایی اورژانس استان در سال جاری

3 شهريور 1398
هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت با حضور جمعی از مسئولین شهرستان دشتستان، ساختمان جدید پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای شهر کلمه از توابع بخش بوشکان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، فرماندار شهرستان دشتستان، در آیین افتتاح این پروژه، ضمن گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت سالروز شهادت دولت‌مردان به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی را ازجمله شاخص‌های مهم توسعه‌یافتگی در حوزه سلامت عنوان کرد و گفت: اینکه خدمات فوریتی در چه زمانی، توسط چه کسی و در چه سطحی ارائه می‌شود، از شاخص‌های مهم توسعه‌یافتگی حوزه سلامت است.
دکتر جواد لقمان زاده اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه سلامت بزرگ‌ترین خدمت را انجام داده و مفتخر هستیم که بیشترین بودجه مربوط به سلامت است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: این ساختمان با زیربنای ۸۰ مترمربع و با اعتبار دو هزار و ۵۰۰ میلیون ریال (۲۵۰ میلیون تومان) توسط شرکت طرح و سازه سیراف و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر احداث و تجهیز شده است.
ماریا خویش دوست تصریح کرد: جمعیت حدود شش هزار نفر شهر کلمه، حداقل یک‌بار خدمت توسط مراقبین سلامت دریافت کرده‌اند و در سامانه الکترونیک سیب ثبت‌شده است.
خویش دوست خاطرنشان کرد: امیدوارم ساختمان جدید در حال احداث مرکز خدمات جامع سلامت کلمه نیز باهمت مسئولین استانی و شهرستانی در موعد مقرر اتمام و به بهره‌برداری برسد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: شهرستان دشتستان دارای ۱۰ پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری است و با بیش از ۶۰ نفر نیروی امدادی کل شهرستان را پوشش و خدمت‌رسانی می‌نمایند.

اعزام ۱۴ بیمار بدحال بخش‌های ارم و بوشکان توسط بالگرد هوایی اورژانس استان در سال جاری

خویش دوست افزود: از ابتدای سال جدید باهمت و همکاری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین فوریت‌های پزشکی استان، بیماران تصادفی و بدحال بخش‌های ارم و بوشکان توسط بالگرد هوایی اورژانس استان به مراکز درمانی اعزام می‌شوند و تاکنون ۱۴ اعزام بیمار از این مناطق داشته‌ایم.
انتهای پیام/ س.غ-۳۰۳۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت     فرماندار     ماریا.خویش.دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   3 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >