در هفته دولت صورت گرفت؛
مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان به بهره‌برداری رسید

6 شهريور 1398
مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان با زیربنای ۳۱۱ مترمربع و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال ساخت، تجهیز و به بهره‌برداری رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل بهداشت و درمان در خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت شاهد رشد چشمگیری در کیفیت و گستره خدمات بهداشتی و درمانی در تنگستان بوده‌ایم.
سالانه یک‌میلیون خدمت در حوزه سلامت در تنگستان به مردم ارائه می‌شود
دکتر ایرج بیژنی بیان داشت: سالانه در خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان بیش از یک‌میلیون خدمت در حوزه سلامت ارائه می‌شود و این خدمات تمامی گروه‌های سنی شامل کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان و سالمندان را در برمی‌گیرد.
این مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با نگاهی به گذشته وضعیت بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: شهرستان تنگستان با وجود یک‌صد روستا، تنها دارای یک مرکز خدمات جامع سلامت در بخش ساحلی و یک مرکز خدمات جامع سلامت در بخش مرکزی بود.
وی ادامه داد: اما در حال حاضر با تلاش‌های وزارت بهداشت ما ۴۰ خانه بهداشت و هفت مرکز خدمات جامع سلامت در سطح این شهرستان داریم و این به دلیل نگاه و سیاست کلی کشور در تأمین امکانات و خدمات بهداشتی و درمانی و تأمین عدالت در سلامت در تمامی نقاط کشور بوده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان با زیربنای ۳۱۱ مترمربع و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال، از محل اعتبارات استانی و اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت، بر اساس تفاهم‌نامه که بین استانداری بوشهر و وزارت بهداشت درمان و علوم پزشکی منعقد شد ساخت، تجهیز و به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام / ن.ا 3010

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     هفته.دولت     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >