رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
حیات بخشیدن بزرگ‌ترین خدمت پزشکان به جامعه انسانی است

6 شهريور 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: جامعه پزشکی نسبت به دیگر اقشار جامعه فضای وسیعی را برای خدمت‌رسانی به آحاد مردم داشته و حیات بخشیدن بزرگ‌ترین خدمت آنان به جامعه انسانی است.

مهندس عادل مقدس در حاشیه تقدیر از پزشکان و داروسازان این شبکه اظهار داشت: امروزه بسیاری از پزشکان با کمترین امکانات و در دورافتاده‌ترین نقاط تلاش می‌کنند تا بتوانند مرهمی بر زخم‌های مردم باشند.
وی بابیان اینکه در مواقعی در جامعه شاهد تخریب جایگاه پزشکان هستیم افزود: با توجه به اینکه حرفه پزشکی بسیار حساس بوده و به تمرکز بالایی نیاز دارد ضروری است تا رسانه‌ها و دستگاه‌های مختلف در ایجاد اعتماد بین بیمار و پزشک تلاش کنند.
مهندس مقدس تصریح کرد: عدم اعتماد مردم به پزشکان عامل ایجاد چالش‌های اساسی در حرفه پزشکی می‌شود و درواقع در تمام شغل‌ها موضوع اعتماد حرف اول را بیان می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: پزشکانی با خصوصیات تعصب ملی، میهنی و مذهبی، حسن خلق و نوع‌دوستی بی‌شمار بوده که به پشتوانه دانش روز خود جهت کاهش آلام مردم دست از هیچ تلاشی برنمی‌دارند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان یادآور شد: در حال حاضر ۲۵ پزشک در بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان تنگستان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/ن.ا 3010

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     روز.پزشک     روز.داروساز     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >