استقبال اصناف و سمن‌ها از خانه مشارکت‌های مردمی در شهرستان دیلم

21 مهر 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: خانه مشارکت‌های مردمی در شهرستان دیلم با استقبال چشمگیر نمایندگان اصناف و سازمان‌های مردم‌نهاد مواجه شده است.

مهندس ایرج زنده‌بودی در آیین برگزاری دومین انتخابات مشارکت‌های مردمی شهرستان دیلم گفت: یکی از مصادیق بارز این فعالیت‌ها کمک‌ها و خدمات پربار خیرین سلامت در سال‌های اخیر است که منشأ عدالت در ارائه خدمات به مردم شده است.
زنده‌بودی افزود: خانه مشارکت مردمی به‌عنوان چکیده‌ای از اقشار مختلف مردم بایستی سعی کند مطالبات و مشکلات مردم را در یک چارچوبی که از سوی وزارت بهداشت مشخص‌شده است پیگیری نماید.
وی با ابراز تقدیر از تلاش‌های معاون عمرانی فرماندار شهرستان دیلم از حوزه سلامت خاطرنشان کرد: حمایت‌های مسئولین شهرستانی از خانه مشارکت‌های مردمی موجب استقبال همشهریان شده است.
دومین دوره انتخابات خانه مشارکت‌های مردمی شهرستان دیلم با حضور معاون عمرانی فرماندار، مدیر مؤلفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت، رییس شبکه بهداشت و درمان دیلم و نمایندگان اصناف و سمن‌ها در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد که پس از اخذ رأی آقای مهدی توبلان به‌عنوان رییس جدید خانه مشارکت مردمی شهرستان دیلم انتخاب شد.

انتهای پیام/م.د-3060

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
خانه.مشارکت‌های.مردمی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   21 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >