استاندار بوشهر:
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با عملکرد مثبت خود به عنوان منبع موثق اخبار کرونا بود / پست مشاور مدیرکل برای مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی

31 ارديبهشت 1399
استاندار بوشهر گفت: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با عملکرد مثبت خود به عنوان منبع موثق اخبار کرونا بود که منجر به اعتمادسازی در بین مردم هم شد.

عبدالکریم گراوند در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر با قدردانی از تلاش‌های روابط عمومی‌های استان بوشهر اظهار داشت: اعتمادسازی، رسالت مهم روابط عمومی‌ها بوده و شفاف عمل کردن روابط عمومی‌ها در جلب اعتماد مخاطبان بسیار تأثیرگذار است.
وی تعامل با جامعه یک سرمایه مهم برای روابط عمومی‌هاست که اگر این مهم محقق شود، اعتماد مخاطبان هم جلب می‌شود گفت: سلامت جامعه در گرو هوشمندانه رفتار کردن روابط عمومی‌هاست
وی افزود: روابط عمومی‌ها بر سلامت افکار و آرامش روانی جامعه تأثیرگذارند لذا نباید از جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها غافل شویم.
استاندار بوشهر تصریح کرد: نگاه برخی مدیران به روابط عمومی تأثیرگذار و حرفه‌ای نیست، لذا اگر روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین سازمان و جامعه هستند باید کارآمدترین افراد در این بخش به کار گرفته شوند.
 گراوند با اشاره به عملکرد موفق دانشگاه علوم پزشکی در اطلاع‌رسانی اخبار کرونا تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان با عملکرد مثبت خود به عنوان منبع موثق اخبار کرونا بود که منجر به اعتمادسازی در بین مردم هم شد.
وی بابیان اینکه اعتمادسازی، رسالت مهم روابط عمومی‌هاست، تصریح کرد: شفاف عمل کردن روابط عمومی‌ها در جلب اعتماد مخاطبان بسیار تأثیرگذار است، شفاف عمل کردن دانشگاه علوم پزشکی یکی از دلایل موفقیت این بخش در اطلاع‌رسانی کرونا بود.
گراوند بر آموزش روابط عمومی‌ها در بخش‌های مختلف تأکید کرد و گفت: ارزیابی رفتار مدیران اجرایی با روابط عمومی دستگاه‌ها انجام شود که آیا مدیران بر این باور هستند که روابط عمومی‌ها در اعتمادسازی جامعه نقش دارند یا خیر؟
استاندار بوشهر با پیشنهاد یکی از اعضای هیئت‌رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها مبنی بر انتخابات مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی به عنوان مشاور مدیرکل دستگاه موافقت کرد و خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها برای بیان خدمات دولت و نظام از فضای مجازی غفلت نکنند.
در این جلسه از مدیران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداری بوشهر به نمایندگی از روابط عمومی‌های فرمانداری‌های استان و خانواده مرحوم یعقوب علیزاده مسئول روابط عمومی فرمانداری عسلویه با اهدا لوحی تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
روابط.عمومی.برتر     هفته.روابط.عمومی     استاندار.بوشهر     عبدالکریم.گراوند    

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >