نماینده مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی:
همکاری و تعامل مسئولین در رشد شاخص‌های بهداشتی تأثیرگذار است

2 تير 1399
نماینده مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری و تعامل مسئولین در رشد شاخص‌های بهداشتی تأثیرگذار است.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست با فرماندار و مسئولین بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: شهرستان به واسطه جمعیت بالایی که دارد، بیش‌ترین تعداد مراجعه‌کنندگان به مراکز بهداشتی و درمانی را دارد و رضایتمندی مردم باید از مهم‌ترین اولویت مسئولان باشد.
وی افزود: کادر بهداشت و درمان در طول شبانه‌روز در تلاش هستند تا سلامت را به مردم هدیه دهند اما ممکن است برخی از مشکلات در لابه‌لای این ارائه خدمات پنهان‌شده و نیازمند حضور مستقیم مسئولان در مراکز بهداشتی و درمانی باشد.
رضایی تصریح کرد: همکاری و تعامل مسئولان در رشد شاخص‌های بهداشتی و درمانی مهم و تأثیرگذار است و همه مسئولین باید با حمایت همه‌جانبه برای تحقق این مهم تلاش خود را به‌کارگیرند.
وی بیان کرد: شهرستان دشتستان در چند سال اخیر به لحاظ توسعه زیرساخت‌ها و امکانات درمانی و بهداشتی موفقیت‌های خوبی داشته و اگر این زیرساخت‌ها وجود نداشت نمی‌توانستیم اقدامات لازم را برای مدیریت و کنترل بیماری کرونا در چند ماه اخیر به خوبی انجام دهیم و امیدوار هستیم شاهد توسعه بیشتر زیرساخت‌های درمانی در مناطق کمتر برخوردار در شهرستان باشیم.
نماینده مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی در کنترل کرونا نقش بسزایی داشته است و امیدواریم با راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیصی کرونا و افزودن تخت‌های بیمارستانی ویژه بیماران کرونایی به کنترل و درمان بیماران کمک کند.
رضایی اظهار کرد: کادر بهداشت و درمان ازجمله پزشکان و پرستاران در کنار کادر خدماتی و حفاظتی در طول شیوع بحران کرونا حضور فعال داشته که قابل‌تقدیر است که شهروندان می‌بایست ضمن همکاری با کادر بهداشت و درمان، به توصیه‌های بهداشتی در خصوص راه‌های کنترل و پیشگیری از کرونا که توسط رسانه‌ها و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارسال می‌شود، توجه نمایند و از خود و دیگران محافظت نمایند.
دکتر ابراهیم رضایی تأکید کرد: زدن ماسک در پیشگیری از بیماری کرونا بسیار تأثیرگذار است و مدیران استانی تدابیری اتخاذ کنند که عموم مردم به ماسک مناسب و ارزان دسترسی داشته باشند.

انتهای پیام/ س.غ- 3030
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     نماینده.مجلس     دکتر.ابراهیم.رضایی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 تير 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >