با همت بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر انجام گرفت؛
ارائه خدمات تخصصی پزشکی و پیراپزشکی به اهالی روستای طلحه شهرستان دشتستان

21 مهر 1399
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: خدمات تخصصی پزشکی و پیراپزشکی به اهالی روستای طلحه شهرستان دشتستان با همت بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر انجام گرفت.

دکتر مراد علی فولادوند با تسلیت اربعین حسینی در خصوص این درمانگاه تخصصی اظهار داشت: در این درمانگاه تخصصی خدمات پزشکی و پیراپزشکی رایگان به مردم مناطق کم برخوردار ارائه شد.
وی افزود: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی اقدام به برپایی درمانگاه تخصصی پزشکی در روستای طلحه از بخش بوشکان شهرستان دشتستان کرده است.
دکتر فولادوند با بیان اینکه در این درمانگاه تخصصی خدمات پرستاری و مامایی نیز ارائه‌شده است، تصریح کرد: پزشکان رشته‌های داخلی، اطفال، کلیه و مجاری ادراری و طب سنتی در این درمانگاه حضور داشته و داروهای موردنیاز بیماران نیز به صورت رایگان در اختیار بیماران قرارگرفته است.
تمامی خدمات ارائه‌شده رایگان بوده است
وی با اشاره به خدمات بسیج جامع پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: تمامی خدمات ارائه‌شده توسط این درمانگاه تخصصی ازجمله دارو رایگان بوده که در مدت یک روز فعالیت این درمانگاه تعداد قابل‌توجهی از مردم روستای طلحه و روستاهای اقماری آن (روستای درنگ و شاه پسر مرد) از خدمات ارائه‌شده بهره‌مند شده‌اند.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر افزود: تعداد ۱۲ نفر از خدمات پزشک عمومی، ۱۱ نفر متخصص اطفال، ۲۰ نفر متخصص کلیه، ۲۳ نفر متخصص داخلی، ۱۷ نفر از خدمات طب سنتی و ۱۶ از خدمات پرستاری و مامایی این درمانگاه برخوردار شدند.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: اگر بیماران پس از ویزیت نیاز به پیگیری و ارائه خدمات تخصصی‌تر داشته باشند به مراکز تخصصی ارجاع شده و پیگیری لازم برای رایگان درمان شدن آنها هم انجام می‌شود.
این درمانگاه تخصصی با همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر، پایگاه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد روستای طلحه، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی طلحه و دهیاری روستای طلحه برپاشده است.

 انتهای پیام/ س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.فولادوند     خدمات.پزشکی     خدمات.پیراپزشکی     شهرستان.دشستان        

تاریخ بروز رسانی:   22 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >