نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی:
صنعتگران به حوزه سلامت استان بوشهر نگاه ویژه‌ای داشته باشند

25 آبان 1399
نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد صنعت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در رابطه با بهداشت و درمان نکته مطلوبی است و امیدواریم همه صنعتگران این نگاه را داشته باشند.

دکتر موسی احمدی در مراسم آغاز عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستای زبار اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی و شیوع کووید ۱۹، بهداشت و درمان نیازمند نگاه ویژه مسئولین است.
وی ضمن تقدیر از پزشکان و مدافعان سلامت اظهار داشت: سربازان جبهه سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس علیرغم آگاهی نسبت به تبعات منفی این بیماری و کمبود امکانات، خدمت‌رسانی را متوقف نکرده و تا پای جان تلاش خو را ادامه می‌دهند.
احمدی همکاری همه مردم را در شکست این ویروس مؤثر خواند و اعلام کرد: همه مردم و مسئولین باید در کنار هم و برای سلامت جامعه رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرند.
وی بابیان سخن پیامبر مبنی بر دو نعمت سلامت و امنیت که تا از دست ندهیم قدر نمی‌دانیم، گفت: با شیوع ویروس کرونا سلامت و با همه‌گیری و منع دیدار و هم‌نشینی‌ها امنیت ارتباط را از دست می‌دهیم، مدافعان سلامت در تلاش جهت حفظ این دو نعمت، جان خود را فدا کرده‌اند.
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مسئولین بهداشت و درمان کشور و استان باید نگاه ویژه‌ای به حوزه سلامت جنوب استان داشته باشند.
انتهای پیام/ م.ک- ۳۰۹۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     دکتر.موسی.احمدی     نماینده.مجلس     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >