فرماندار دیر:
نظارت مدیران بر سلامت کارکنان ضروری است

2 آذر 1399
فرماندار دیر گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، نظارت مستمر مدیران بر سلامت کارکنان در مکان‌ها و واحدهای اداری ضروری است.

کریم علی حسنی در جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان دیر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی به صورت مستمر وضعیت سلامت کارکنان مراجعان را نظارت کنند.
وی اظهار داشت: صیانت از سلامت مردم باید در اولویت کاری قرار گیرد و همه دستگاه‌های اجرایی باید برای مبارزه با ویروس کرونا همکاری کنند.
فرماندار دیر گفت: استفاده از ماسک برای شهروندان و کارکنان در مراجعه به ادارات، مراکز و وسایل نقلیه عمومی ضروری و ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان باید از ورود کارکنان بدون ماسک به ادارات جلوگیری و به ارباب‌رجوع بدون ماسک خدماتی ارائه نشود.
وی ادامه داد: شهرداران دیر و آبدان نسبت به ساماندهی و دیوارکشی آرامستان‌ها اقدام کنند و ادارات بندر و دریانوردی و شیلات و حمل‌ونقل بر شناورهای صیادی و سفاری و کامیون‌های حمل‌ونقل نظارت جدی و مستمر داشته باشند.
علی حسنی افزود: در زمان حاضر با توجه به وضعیت زرد شهرستان ایجاد ایست بازرسی در مبادی ورودی و خروجی شهر دستور کار نیست اما پلیس راهور باید اکیپ گشت‌های خود را افزایش دهد.
وی تأکید کرد: در این مدت ۲ هفته مدیران اجرایی نباید هیچ‌گونه بازدیدی به صورت گروهی از پروژه‌ها داشته باشند و هرگونه اجتماع، ختم اموات، عروسی در این مدت تعطیل و در صورت تخلف برخورد قضایی خواهد شد.
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز در این نشست با تشریح وضعیت شهرستان در پاندمی کرونا گفت: از ابتدای شروع ویروس کرونا تاکنون ۳۰ نفر در این شهرستان جان خود را از دست داده‌اند و در زمان حاضر نیز یک نفر در بیمارستان بستری است.
حسین ناظمیان پور افزود: بیش‌ترین مرگ اتفاق افتاده به علت بیماری کووید ۱۹ در شهرستان دیّر در ماه‌های تیر و مرداد و به ترتیب ۱۳ و ۹ نفر بوده است.
وی با اشاره به نقش مردم در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گفت: انتظار می‌رود مردم در زمان اعمال محدودیت‌ها در ۲ هفته ابتدای آذرماه همکاری خوبی با قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا شهرستان داشته تا ان‌شاءالله بتوانیم با قطع زنجیره انتقال به بهبود وضعیت بیماری در کشور کمک کنیم.
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر خاطرنشان کرد: شهرستان دیر با ۶۴ هزار نفر جمعیت در وضعیت زرد شیوع ویروس کرونا قرار دارد.

انتهای پیام/ ۳۰۵۰- ح.ن

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.کرونا     فرماندار     کریم.علی‌حسنی     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   2 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >