دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
147 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

8 آذر 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 147 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 24 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 25 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 14 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه 4 نفر از همشهریانمان روزهای گذشته فوت‌شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌شده است.
دکتر کشمیری اضافه کرد: موارد فوتی در رده سنی 45 تا 79 سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون، سکته مغزی، دیابت، چاقی و بیماری قلبی و عروقی بوده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: هم‌اکنون 33 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند که از این تعداد 19 مورد با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 16 هزار و 839 نفر بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان داشت: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جا‌‌ن‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا 8 آذرماه به عدد 801 ‏رسیده است که از این تعداد 797 نفر مورد مثبت قطعی و 4 نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
‏انتهای پیام/ س.م - 1021
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.مبارزه.با.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     کرونا.ویروس     موارد.بستری     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >