رییس شبکه بهداشت و درمان جم:
انجام ۵۰۵ بازدید از واحدهای صنفی جم در زمان محدودیت‌های جدید کرونایی / ۶۵ درصد از مبتلایان کرونا در حوزه شهری ساکن هستند

11 آذر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: تاکنون ۵۰۵ بازدید از واحدهای صنفی در زمان محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان جم انجام‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی با اشاره به اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی از اول آذرماه در جم افزود: با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان، صنوف گروه ۳ و ۴ تعطیل شدند و محدودیت‌های ترافیکی و کنترل عبور و مرور از معابر ورودی شهر جم انجام گرفت.
قاسمی از انجام ۵۰۵ بازدید از مراکز تهیه و توزیع و اماکن عمومی در شهرستان جم خبر داد و گفت: کارشناسان بهداشت محیط و بهورزان از صنوف مختلف در دو نوبت صبح و عصر بازدید کرده و ضمن ارائه آموزش‌های لازم به متصدیان، با صنوف متخلف نیز برخورد می‌کنند.
وی با بیان اینکه از آغاز محدودیت‌های جدید کرونایی تعداد ۸۷ بازدید مشترک با همراه سایر دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در شهرستان انجام‌شده است افزود: گشت‌های مشترک با حضور نماینده فرماندار، اداره صمت، اصناف و اماکن نیروی انتظامی در سطح شهرها و روستاها انجام شد.
قاسمی افزود: در دوران محدودیت‌های جدید کرونا تعداد ۷ صنف متخلف تعطیل شد و ۱۷ اخطاریه نیز صادر شد و ۵ واحد صنفی نیز به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
دبیر ستاد کرونا در شهرستان جم خاطرنشان کرد: در کنار برخورد با متخلفان، از صنوفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند نیز تقدیر می‌شود که هفته گذشته از چند صنف نمونه بهداشتی با حضور فرماندار جم تقدیر شد.
قاسمی افزود: تا امروز ۷۲۸ نفر مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان جم شناسایی‌شده‌اند که ۶۵ درصد از آنان در حوزه شهری ساکن می‌باشند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم با اشاره به فوت دو نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در آذرماه افزود: متأسفانه خانمی ۷۳ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای و خانمی ۴۳ ساله بدون بیماری زمینه‌ای بر اثر کرونا فوت کرده‌اند که مجموع آمار فوت‌شدگان بر اثر کرونا در جم به ۳۱ نفر رسید.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
گزارش     هفته.اول.آذر.99     شبکه.بهداشت.درمان.جم     احمد.قاسمی    

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >