رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خبر داد:
طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در کنگان با ۸ تیم نظارتی آغاز به کار کرد

24 آذر 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از آغاز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در کنگان با ۸ تیم نظارتی در این شهرستان خبر داد.

خلیل جوکار در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی فعالیت تیم‌های نظارتی با مشارکت نیروهای بسیج و هلال‌احمر، شبکه بهداشت و درمان شهرستان پس از هماهنگی‌های لازم و دسته‌بندی تیم‌ها در شهرستان کنگان آغازشده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تصریح کرد: اهداف اصلی این طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و بازرسی بهداشتی از کلیه اماکن صنفی به منظور نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حمایت از خانواده‌های نیازمند در طرح شهید سلیمانی، کاهش موارد بستری در بیمارستان، کاهش میزان مرگ‌ومیر و قطع چرخه انتقال کرونا است.
جوکار اضافه کرد: نظارت بر اماکن صنفی نیز بر عهده تیم‌های نظارتی است که در این راستا صنوف متخلف اعمال قانون خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت حداکثری مردم شهرستان کنگان در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مشارکت در اجرای این طرح، منجر به کنترل هر چه بیشتر بیماری کرونا و کاهش محسوس آمار مبتلایان شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، پس از توجیه کارشناسان بهداشت محیط شهرستان و برگزاری جلسات آموزشی جهت نیروهای بسیج و هلال‌احمر و فراخوان این نیروها از روز شنبه این طرح در کنگان آغاز و در اولین روز اجرای این برنامه ۲۸ واحد مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید شد.

انتهای پیام/ م. س.۳۰۷۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نظارت     طرح.شهید.سلیمانی     خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   24 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >