رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد:
ارتقاء تجهیزات بیمارستان شهید گنجی با پیگیری و مساعدت نماینده مردم دشتستان

3 دی 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از اختصاص تجهیزات پزشکی جدید و قابل‌توجهی به بیمارستان شهید گنجی برازجان با همکاری و مساعدت نماینده مجلس شورای اسلامی دشتستان خبر داد.

ماریا خویش دوست در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و افزایش بار مراجعات به بیمارستان شهید گنجی، نیاز به تجهیزات پزشکی مدرن و پیشرفته که بتوانیم خدمات درمانی مطلوب را به شهروندان در همین بیمارستان ارائه کنیم، بسیار محسوس بود.
خویش دوست تصریح کرد: با استقرار این تجهیزات پزشکی، سطح بیمارستان شهید گنجی در ارائه خدمات درمانی ارتقاء می‌یابد و شهروندان می‌توانند خدمات پزشکی تخصصی‌تری را با تعرفه‌های دولتی در بیمارستان شهید گنجی برازجان دریافت نمایند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: با پیگیری‌ها و مساعدت دکتر ابراهیم رضایی، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین تلاش و همکاری رییس دانشگاه علوم پزشکی و سرپرست بیمارستان شهید گنجی از طریق وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی توانستیم ۱۷ قلم تجهیزات پزشکی در بیمارستان شهید گنجی مستقر نماییم.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان در این خصوص گفت: ۵۲ قلم تجهیزات پزشکی به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این چندماهه اخیر با تلاش مسئولین شهرستانی و استانی به بیمارستان اختصاص‌یافته که هم‌اکنون نیمی از این تجهیزات در بیمارستان به بهره‌برداری رسیده و نیمی دیگر در آینده‌ای نزدیک در بخش‌های بیمارستان برای ارائه خدمات به مردم شریف دشتستان مستقر خواهند شد.
شهرام جلال پور افزود: این تجهیزات برای ارائه خدمات در بخش‌های ویژه و اتاق عمل است و این امکان را به ما می‌دهد که سطح بالاتری از خدمات تخصصی را به بیماران ارائه دهیم.
جلال پور تصریح کرد: ۸ دستگاه ونتیلاتور، ۸ دستگاه تخت ویژه، ۸ دستگاه پمپ سرنگ، یک دستگاه الکتروشوک و یک دستگاه ماشین بیهوشی در بیمارستان مستقر شده است و دستگاه‌های علائم حیاتی، اتوآنالایزر و برخی تجهیزات چشم‌پزشکی در دست اقدام برای وصول می‌باشند.
انتهای خبر: س.غ /۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
ارتقا.تجهیزات.بیمارستان     ماریا.خویش.دوست     شهرام.جلال.پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >