استاندار بوشهر:
رنگ‌بندی زرد کرونایی استان بوشهر موجب نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی نشود

10 دی 1399
استاندار بوشهر گفت: هرچند در زمان حاضر رنگ تمام شهرستان‌های استان بوشهر از نظر وضعیت کرونا زرد است، اما این رنگ‌بندی نباید موجب غفلت و نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی شود.

عبدالکریم گراوند در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: هرگونه ساده و عادی انگاری باعث تغییر رنگ استان و قرار گرفتن در شرایط قرمز می‌شود.
وی تصریح کرد: کاهش قابل‌توجه بروز، بستری و مرگ ناشی از کرونا در استان بوشهر مهم‌ترین دستاوردی است که درنتیجه همکاری مطلوب و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم، اصناف و همه گروه‌ها در استان به‌دست‌آمده است و باید به خوبی حفظ شود تا در شرایط سخت و بحرانی در روزهای پیش رو قرار نگیریم.
برپایی هرگونه مراسم و نمایشگاه در استان بوشهر ممنوع است
گراوند بابیان اینکه برپایی هرگونه مراسم و نمایشگاه در استان بوشهر ممنوع است گفت: التزام به قوانین و دستورالعمل‌های بهداشتی ضروری است و باید ضمن پرهیز از دورهمی‌ها و تجمعات از برپایی هرگونه نمایشگاه جلوگیری شود و اجازه برپایی هیچ نمایشگاهی در استان بوشهر از جمله نمایشگاه مبلمان داده نمی‌شود.
وی بابیان اینکه محدودیت‌های شبانه از ساعت 21 تا چهار بامداد نیز همچنین ادامه دارد اضافه کرد: طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا اثربخش بوده است.
طرح شهید سلیمانی نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا در استان بوشهر داشته است
گراوند افزود: در طرح شهید سلیمانی از ظرفیت بسیج، هلال‌احمر، دانشگاه علوم پزشکی و جامعه پزشکی استفاده‌شده که نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا در استان بوشهر داشته است.
وی محافظت از شرایط فعلی برای جلوگیری از انتشار کرونا را یک ضرورت دانست و گفت: با توجه برگزاری آزمون استخدامی در هفته جاری باید نظارت‌ها و بازرسی‌ها در این عرصه تشدید شود.
برگزاری مجازی مراسم سالگرد شهید قاسم سلیمانی در استان بوشهر
گراوند با اشاره به برگزاری مجازی مراسم سالگرد شهید قاسم سلیمانی در استان بوشهر تأکید کرد: برپایی مراسم سالگرد شهید قاسم سلیمانی در فضای مجازی برگزار و در این راستا باید از ظرفیت صداوسیما استفاده شود.
استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش دانشمندان ایرانی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تأکید کرد: تزریق واکسن ایرانی در این شرایط سخت تحریم افتخاری برای کشور و دلیلی بر توانمندی جوانان ایرانی است و امید می‌رود گام بعدی برداشته و نیاز کشور در واکسن کرونا تأمین شود.
وی تصریح کرد: در شرایطی که استکبار جهانی کشور را با تحریم‌های ظالمانه در تنگنا قرار داده اما ایران اسلامی با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی و دانشمندان داخلی در کنار سایر کشورهای برخوردار از جمله آمریکا، روسیه، چین و اروپا موفق به آزمایش واکسن می‌شود و دنیا را شگفت‌زده می‌کند.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: این موفقیت جوانان ایران اسلامی در این شرایط حساس و سخت تحریم موجب افتخار، غرور و عزت برای ایرانیان شده است.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    نشست     ستاد.استانی.کرونا     استاندار     عبدالکریم.گراوند        

تاریخ بروز رسانی:   10 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >