دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
106 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ثبت یک فوتی دیگر

22 بهمن 1399
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 106 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 27بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 21 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 11 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشکاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، خانمی با 59سال سن بدون سابقه بیماری زمینه‌ای در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون 17 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 4 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 19 هزار و 219بوده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا 22 بهمن ماه 865 مورد بوده است که از این تعداد 856 نفر مورد مثبت قطعی و 9 نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
دکتر سعید کشمیری بیان داشت: افزایش آمار مبتلایان زنگ خطری برای استان است که نیازمند رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط تمام افراد است. ازآحاد مردم خواهشمندیم دورهمی ها را به حداقل برسانند و استفاده از ماسک را فراموش نکنند.
انتهای پیام/ ز.ح.1027

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کوید.19     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   22 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >