نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارک در مجلس شورای اسلامی:
افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر اجازه انجام اقدامات تخصصی‌ و پیشرفته‌تری را خواهد داد

23 بهمن 1399
نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارک در مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر اجازه انجام اقدامات تخصصی‌ و پیشرفته‌تری را خواهد داد.

عبدالکریم جمیری در آیین افتتاح این مرکز افزود: خوشحالیم که شاهد افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی توسط یک جوان متخصص، انقلابی و متولد نظام جمهوری اسلامی بوده و برای همه ما مایه افتخار است.
وی تصریح کرد: اینکه دکتر یزدان پناه و خانواده نیکوکار وی دغدغه توسعه بخش سلامت و درمان استان را دارند بسیار ارزشمند بوده و موجب مباهات است و باید به آنان تبریک گفت.
نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارک در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: تابه‌حال اقدامات بزرگی در استان بوشهر انجام‌شده اما تا آن سطحی که باید متناسب با داشته‌ها و برخورداری استان از نعمات الهی باشد فاصله بوده و باید از فرصت‌ها استفاده و نیازهای مردم استان مرتفع شود.
جمیری اظهار داشت: در بخش‌های خصوصی امید است زمینه و شرایط فراهم‌شده و تلاش‌هایی بیش‌ازپیش صورت گیرد.
وی تاکید کرد: امیدواریم ما نیز به‌عنوان خدمتگزاران استان با استفاده از ظرفیت‌های موجود و همکاری با تمامی مدیران اجرایی بتوانیم موجب توسعه و پیشرفت در حوزه درمان استان باشیم.
بزرگ‌ترین سرمایه ما در استان بوشهر نیروی انسانی ارزشمند، متخصص و کارآمد است
نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگ‌ترین سرمایه ما در استان بوشهر گاز و نفت و منابع مالی نبوده بلکه وجود نیروی انسانی ارزشمند، متخصص، کارآمد و کاربلدی است که ما در استان بوشهر داشته و در خط مقدم آن جوانانی مانند دکتر یزدان پناه که حقیقتا از مجاهدان خستگی‌ناپذیر عرصه سلامت هستند.
دکتر ابراهیم رضایی افزود: وضعیت بهداشت در استان ما مطلوب بوده اما در خصوص بخش درمان باید تقویت‌شده و امیدواریم با برنامه‌ریزی این وضعیت بهبود یابد.
وی تصریح کرد: باید در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌هایمان به گونه‌ای عمل کنیم که شاهد تمرکزگرایی نبوده و مردم نقاط مختلف استان به خدمات درمانی به صورت عادلانه دسترسی داشته باشند.

انتهای پیام/م.ف1024
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
افتتاح     کلینیک.عرفان     نماینده.مجلس     عبدالکریم.جمیری     دکتر.ابراهیم.رضایی    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >