با حضور وزیر بهداشت و به‌صورت ویدئو کنفرانس انجام شد؛
تقدیر از بهورزان، مربیان و مراقبان سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری

11 اسفند 1399
در آیین گرامیداشت روز بهورز که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌صورت ویدئو‌کنفرانس برگزار شد از بهورزان، مربیان و مراقبان سلامت شهری و روستایی نمونه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تبریک روز بهورز گفت: خیر رساندن به مردم جزو ارزشمند‌ترین فعالیت‌ها محسوب می‌شود.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان ضمن تقدیر از همکاران نمونه استانی افزود: به بهورزان فداکار به دلیل جایگاه والایشان در نظام سلامت تبریک گفته  و برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.
در ادامه حسین بادین به نمایندگی از بهورزان کشور در حضور وزیر بهداشت در خصوص فعالیت‌های بهورزان در خانه‌های بهداشت مواردی را بیان کرده و وظایف بهورزان در شرایط اپیدمی ویروس کووید ۱۹را شرح داد.
در ادامه وزیر بهداشت از همه‌ بهوزان کشور تقدیر و تشکر کرده و در پایان این مراسم ۵ نفر از بهورزان شهرستان جم و تنگستان، مدیر آموزشگاه بهورزی شهرستان گناوه، مراقب سلامت روستایی شهرستان دشتی و مراقب سلامت شهری شهرستان بوشهر با اهدای هدیه و لوح تقدیر تجلیل شدند.
در این آیین دکتر معصومه اسماعیلی معاون اجرایی معاونت بهداشتی و دکتر مهنوش زارعی مدیر گروه مدیریت شبکه معاونت بهداشتی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     وزیر.بهداشت     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان    

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >