دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
۱۰۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/زنگ خطر خیز چهارم کرونا در استان بوشهر

30 اسفند 1399
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۰۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۲ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه خانمی ۴۸ ساله بدون بیماری زمینه‌ای و آقایی ۷۴ ساله دارای بیماری زمینه روز گذشته فوت‌شده‌اند که تست کرونایشان مثبت اعلام‌شده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۸ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۲۱ هزار و ۶۶۹ بوده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۳۰ اسفندماه ۹۰۶ مورد بوده است که از این تعداد ۸۸۵ نفر مورد مثبت قطعی و ۲۱ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
دکتر کشمیری از به صدا درآمدن زنگ خطر خیز چهارم کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: شهرستان بوشهر از وضعیت زرد به نارنجی تغییر کرده است.
وی تصریح کرد: بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان بوشهر از رنگ زرد به نارنجی تغییر کرده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: بنابراین شهرستان‌های کنگان، دیلم، گناوه و بوشهر در وضعیت نارنجی قرار دارند و بقیه شهرستان‌های استان بوشهر در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کوید.19     استان.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   30 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >