دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
۱۰۵ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ دو مورد فوتی جدید

1 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۰۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۱ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه دو نفر از هم استانی‌های عزیزمان با ۵۸ و ۸۳ سال سن و دارای بیماری زمینه‌ای قلبی، فشارخون بالا و بیماری مزمن ریوی فوت‌شده‌اند که تست کرونایشان مثبت اعلام‌شده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۸ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۵ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۲۱ هزار و ۷۱۲ بوده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا اول فروردین‌ماه ۹۰۸ مورد بوده است که از این تعداد ۸۸۷ نفر مورد مثبت قطعی و ۲۱ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه بارها نسبت به عدم شرکت در این تجمعات هشدار داده‌شده است گفت: شرکت در تجمعات موجب شیوع بیشتر و مجدد کرونا می‌شود.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه در پی برگزاری یک مراسم عروسی در بوشهر، بر اثر بیماری کرونا یک نفر فوت شد خاطرنشان کرد: در پی برگزاری این مراسم، عروس و داماد بر اثر ابتلا به کرونا در بخش ویژه کرونا بستری شدند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کوید.19     استان.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   1 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >