پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ملی منابع انسانی

25 فروردين 1400
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن ۲۵ فروردین‌ماه، روز ملی منابع انسانی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پیام دکتر سعید کشمیری به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
کارکنان هر سازمان نقشی کلیدی در رشد و توسعه آن در محیط متغیر و چالشی جامعه امروز بر عهده‌دارند و جذب نیروهای مستعد و توانمند و حفظ آن‌ها در سازمان از دغدغه‌های به شمار می‌‎رود.
از طرفی توجه به نیروی انسانی متخصص، متعهد و پایبند به اصول اخلاقی جزء دارایی‌های یک سازمان و به‌عنوان مهم‌ترین مزیت رقابتی و کمیاب‌ترین منبع در اقتصاد دانش‌محور امروز است و این موضوع خود سبب‌ساز ایجاد فرآیندی مهم برای شناسایی تشخیص و انتخاب مناسب نیرو گردیده است.
به خاطر بسپاریم که از یک سال گذشته تاکنون کووید ۱۹ فشار و فرسایش بیش‌ازحدی به بدنه منابع انسانی در تمامی بخش‌های حوزه سلامت استان بوشهر وارد آورده است، در همین راستا این حوزه به‌واسطه نوع فرآیندهای خدمات دانش‌محور و ساختار منابع انسانی خاص نیازمند نگرش عمیق به چالش‌ها و ارائه راهبردها و راهکارهای مؤثر است.
این‌جانب فرارسیدن ۲۵ فروردین‌ماه، روز ملی منابع انسانی را ابتدا به همکاران پرتلاش خود در حوزه منابع انسانی دانشگاه و سپس به‌تمامی اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که بدنه اصلی منابع انسانی را شکل داده‌اند تبریک عرض نموده و از خداوند بزرگ توفیقات روزافزون شمارا آرزومندم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۲۵ فروردین ۱۴۰۰"

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.منابع.انسانی     دکتر.سعید.کشمیری     رییس.دانشگاه.پزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   25 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >