مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تلاشگران علوم آزمایشگاهی نقش بی‌بدیل در بحران کرونا داشتند/ گزارش تصویری

30 فروردين 1400
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تلاشگران علوم آزمایشگاهی نقش بی‌بدیل در بحران کرونا داشتند.

دکتر امیرحسین دارابی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت حضرت نبی اکرم (ص) بوشهر ضمن تجلیل از پرسنل آزمایشگاهی این مرکز اظهار داشت: کار علوم آزمایشگاهی بسیار حساس و مهم است و پشتوانه‌ای برای پیشگیری و کنترل بیماری‌هاست که مهم‌ترین هدف بهداشت است.
وی تصریح کرد: در بحران همه‌گیری جهانی کرونا نقش بی‌بدیل تلاشگران علوم آزمایشگاهی بیش از هر بار به چشم آمد و ارزش‌های این قشر از همکارانمان بیش از پیش نمودار شد.
دکتر دارابی بیان کرد: امروز در شرایط سخت شیوع بیماری نوپدید قرن، کارکنان آزمایشگاه با تشخیص به‌موقع موارد کرونا ویروس، افتخار مدافعان خطوط نخست نبرد با بیماری را به خود اختصاص داده‌اند و با جان‌فشانی و تلاش شبانه‌روزی و مستمر برای شکست این ویروس خطرناک می‌کوشند.
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جامعه بزرگ آزمایشگاهیان، دیده‌بانان گمنام عرصه‌های سلامت کشور هستند که با تشخیص به‌موقع عوامل بیماری‌زا، افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماری‌ها را از آن خود نموده و با فداکاری و گذشت، سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و سلامت جامعه گذاشته‌اند.
دکتر امیرحسین دارابی مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر محمد غریبی مسئول امور آزمایشگاه‌های استان بوشهر و مهندس حسن فخرایی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی با حضور در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت حضرت نبی اکرم (ص) بوشهر با اهداء گل و شیرینی از کارکنان علوم آزمایشگاهی شاغل در این مرکز تقدیر و تشکر کردند.


انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     تقدیر     روز.علوم.آزمایشگاه     دکتر.امیرحسین.دارابی     دکتر.محمد.غریبی     مهندس.حسن.فخرایی    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >