رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
خیرین دیلمی ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بیمارستان دیلم کمک کردند

5 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: خیرین دیلمی در فروردین‌ماه سال جاری، کمک نیکوکارانه خود را با ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، به بیمارستان دیلم هدیه کردند.

مهندس ایرج زنده بودی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اظهار داشت: همراهی و همدلی خیرین نیکوکار سلامت در شهرستان دیلم سابقه دیرینه و چندین ساله دارند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: نیک‌اندیشانی که با دستان پربرکت خود سهمی از زندگی سراسر اخلاصشان را در صندوقی بنام باقیات صالحات سرمایه‌گذاری نموده و با این حرکت خداپسندانه به طرق مختلف احداث زیرساخت، خرید تجهیزات مختلف در بخش سلامت و کمک‌های مالی نیز نقش مهم و بی‌نظیری را در راستای سلامت جامعه ایفا می‌کنند.
وی ضمن اشاره به اینکه خیرین سلامت شهرستان دیلم در کارهای خیر پیشرو هستند گفت: خیرین دیلمی در فروردین‌ماه سال جاری، کمکی‌هایی با ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را به بیمارستان دیلم هدیه کردند.
مهندس زنده بودی اظهار داشت: این حمایت خیرین گران‌قدر، در قالب کمک‌های مالی و خرید تجهیزات مختلف جهت راه‌اندازی بخش‌های ویژه آی.سی.یو، سی.سی.یو و ان.آی.سی.یو و سایر بخش‌ها بوده که در همین راستا تعداد ۶ عدد تخت ویژه با تجهیزات کامل، طی رایزنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی با وزارت بهداشت به این بخش‌های تازه تأسیس خیرساز اختصاص داده شده است.
وی افزود: تجهیزاتی که خیرین گرامی جدیداً به حوزه سلامت شهرستان دیلم هدیه کردند، شامل کولر، یخچال، دستگاه نوار قلب، مانیتور، تجهیزات آزمایشگاهی، آب سرد کن، تجهیزات اداری (کامپیوتر)، دی سی شوک و ... است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم خاطرنشان کرد: امروز که سایه شوم کرونا بر جامعه گسترده شده، در کنار خدمات ارزشمند دولتمردان و دست‌اندرکاران سلامت کشور و وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با همراهی و همدلی خیرین سلامت، آنچنان گام‌هایی برداشته شده است که اگر این مهم اتفاق نمی‌افتاد، نمی‌شد به راحتی از پس این مشکلات بر آییم.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >