برای چهارمین سال متوالی؛
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد/ گزارش تصویری

9 شهريور 1400
در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در استان بوشهر و برای چهارمین سال متوالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: در ارزیابی‌های صورت گرفته ۱۱ دستگاه اجرایی این استان به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب معرفی شدند و در گروه سلامت و رفاه اجتماعی نیز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان برگزیده انتخاب شد.
علی درویشی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در استان بوشهر افزود: از بین ۵۲ دستگاهی که تمامی مستندات خود را ارائه کردند انتخاب برترین‌ها صورت گرفت.
وی بیان کرد: در شاخص‌های عمومی و اختصاصی شرکت آب و فاضلاب و اداره کل ثبت و احوال استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر ادامه داد: در گروه سلامت و رفاه اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی، در شاخص عمومی  اداره امور مالیاتی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، در گروه آموزشی و پژوهشی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان بوشهر و در گروه زیربنایی و زیرساخت شرکت آب منطقه‌ای به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
وی اظهار داشت: در گروه عمومی و قضایی نیز اداره کل امور اقتصادی و دارایی و در شاخص بیشترین ارتقا نسبت به سال گذشته ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند.
درویشی افزود: در شاخص جذب منابع ملی و استفاده از ظرفیت قانون بودجه اداره کل راه و شهرسازی و در شاخص اصلاح ساختار سازمانی و واگذاری تصدی‌های دولت نیز اداره کل دامپزشکی رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.
وی ادامه داد: از دی‌ماه سال گذشته فرایند انتخاب دستگاه‌های اجرایی برتر استان بوشهر آغاز شد که در جریان آن با وجود عملکرد مناسب برخی از دستگاه‌ها به دلیل اینکه مستندسازی قابل قبولی نداشتند در بین دستگاه‌های برتر جایگاهی پیدا نکردند.
درویشی اظهار داشت: در انتخاب دستگاه‌های اجرایی برتر برخی اعتقاد به انتخاب آن به صورت دوره‌ای هستند اما با توجه به اصل شایسته گزینی می‌طلبد با اجتناب از انتخاب ادواری دستگاه برتر بر اساس عملکردی که داشته مورد ارزیابی قرار گیرد که با این رویکرد امکان دارد برخلاف انتخاب دوره‌ای یک دستگاه حتی برای ۱۰ سال متوالی به عنوان دستگاه برتر انتخاب شود.
وی گفت: امسال عملکرد دستگاه‌ها در شاخص‌های عمومی و اختصاصی توسط تیم‌های کارشناسی مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت ۱۱ دستگاه اجرایی برتر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی برتر باید چراغ راهنمایی برای دیگر دستگاه‌ها قلمداد تا ضعف‌ها و مشکلات آنها برطرف شود.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره.شهید.رجایی     استانداری.بوشهر     دستگاه.برتر     سال.1400     چهارمین.سال.متوالی     دانشگاه.علوم.پزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   9 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >