فرماندار شهرستان دیلم:
مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان به منظور راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز اتوماتیک بیمارستان دیلم پرداخت شده است

28 شهريور 1400
فرماندار شهرستان دیلم گفت: مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان از محل اعتبارات در اختیار فرمانداری به منظور تسریع در راه‌اندازی دستگاه اکسیژن ساز اتوماتیک بیمارستان دیلم پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، احمد دشتی در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید۱۹، ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی و مستمر پرسنل مرکز تجمیعی عنوان کرد: بالغ بر ۵۲٪ شهروندان دیلم جمعیت هدف دوز اول واکسن و بالغ بر ۳۲٪ هردو دوز واکسن خود را دریافت کرده اند.
 فرماندار شهرستان دیلم ضمن دریافت دوز دوم واکسن خود در مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان دیلم اضافه کرد: تمامی افراد واجد شرایط جمعیت هدف شهرستان، جهت شرکت در واکسیناسیون همگانی تا رسیدن به نرم استاندارد جهانی بهداشت، مشارکت کنند.
 وی افزود: تا رسیدن به استاندارد لازم در جمعیت هدف، واکسیناسیون در شهرستان دیلم با سرعت بیشتری انجام خواهد شد و تمامی دستگاه‌ها مکلفند همکاری لازم را با شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته باشند.
احمد دشتی بیان کرد : مبلغ  ۱۳۰ میلیون تومان از محل اعتبارات در اختیار فرمانداری بمنظور تسریع در راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز اتوماتیک بیمارستان دیلم پرداخت شده و سرپرست شبکه بهداشت و درمان و مدیر داخلی بیمارستان در مهلت حداکثر یک هفته‌ای بمنظور امکان بهره‌برداری از دستگاه مذکور پیگیر مسئله باشند.
 معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز اظهار داشت: مرکز تجمیعی واکسیناسیون دیلم در دو نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۴ و نوبت عصر از ساعت ۱۸ لغایت ۲۲ فعال است.
انتقام عزیززاده گفت: علاوه بر خدمات واکسیناسیون، بمنظور تکمیل پرونده بهداشتی و سلامت شهروندان نیز دو واحد مراقبت ویژه «زنان» و «مردان» برای دریافت و‌ ثبت اطلاعات شهروندان در سامانه جامع سلامت سامانه سیب در مرکز مذکور راه اندازی شده است.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     دستگاه.اکسیژن‌ساز     بازدید     فرماندار     احمد.دشتی     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   28 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >