مسئول مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ثبت‌نام بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز شد

11 مهر 1400
مسئول مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از آغاز ثبت‌نام بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

 رقیه جمیری اظهار داشت: از کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت شرکت در این رویداد قرآنی دعوت به عمل می‌آید.
مسئول مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از آغاز ثبت‌نام بزرگترین رویداد قرآنی نظام سلامت کشور تحت عنوان بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد خبر داد و عنوان کرد: کلیه علاقه‌مندان اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان نظام سلامت استان بوشهر می‌توانند تا پایان مهرماه برای نام‌نویسی و شرکت در این جشنواره از طریق سایت quran.behdasht.gov.ir/login اقدام نمایند.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بوده و در ۶ بخش آوایی، ادبی، پژوهشی، هنری، فن‌آوری (فضای مجازی و تولیدات رسانه‌ای) و معارفی برگزار خواهد شد.
مسئول مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری جشنواره قرآنی هدهد در دو مرحله دانشگاهی و سراسری خبر داد و تأکید کرد: در گروه دانشجویان و در تعدادی از رشته‌ها مرحله ملی نیز اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره.قرآنی.هدهد     رقیه.جمیری     معاونت.     فرهنگی.دانشجویی    

تاریخ بروز رسانی:   11 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >