فرماندار بوشهر:
تلاش مدافعان سلامت استان بوشهر در دوران کرونایی پدافند غیرعامل است

12 آبان 1400
فرماندار بوشهر گفت: تلاش و کوشش مدافعان سلامت استان بوشهر در راه تأمین سلامت فردی و اجتماعی مردم، پدافند غیرعامل در نظام سلامت است.

عباس جمشیدی در بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و شهدای هسته‌ای بوشهر اظهار داشت: آرامش امروز نشأت گرفته از جان‌فشانی‌های مدافعان و شهدای سلامت است که در شرایط سخت کرونایی جان خود را در دست گرفته و برای سلامتی مردم از هیچ‌گونه خدمتی دریغ نکردند
وی در نشست با مدافعان سلامت به مناسبت هفته پدافند غیرعامل بیان کرد: برای پیشگیری و کنترل کرونا در استان بوشهر مدافعان سلامت و مردم همچون ۸ سال دفاع مقدس پای‌کار آمدند و جان‌فشانی کردند و مدافعان سلامت از جان خود نیز گذشتند
فرماندار بوشهر بابیان اینکه ما نگران موج ششم کرونا در استان بوشهر هستیم اضافه کرد: می‌طلبد همگان برای قطع زنجیره ویروس کرونا و جلوگیری از موج ششم کرونا در استان بوشهر دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و مردم نیز از عادی انگاری بپرهیزند.
جمشیدی بابیان اینکه در شرایط حاد شیوع بیماری منحوس کرونا، زحمات کادر درمان بسیار بزرگ و مثال‌زدنی و شایسته تقدیر و تحسین است گفت: تلاش و کوشش مدافعان سلامت در راه تأمین سلامت فردی و اجتماعی مردم پدافند غیرعامل در نظام سلامت است.
وی تصریح کرد: مدافعان سلامت در دو سال گذشته با این ویروس منحوس در حال مبارزه هستند و همه مردم قدردان خدمات و فعالیت شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و سایر مدافعان سلامت هستند.
جمشیدی بابیان اینکه تکریم خانواده‌های شهدا یکی از راه‌های زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: امروز مدافعان سلامت زمینه‌های امید و سلامت ملت بزرگ ایران را فراهم می‌سازند و با ایثار و فداکاری‌هایشان در دفاع از سلامت هم‌وطنان صحنه‌های زیبایی را رقم زده‌اند.
وی با اشاره به واکسیناسیون در استان و شهرستان بوشهر گفت: وضعیت واکسیناسیون در استان بوشهر مطلوب است و همان‌گونه که شاهد هستیم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و واکسیناسیون موجب کاهش بیماری کرونا شده است.
فرماندار بوشهر بابیان اینکه شهروندان فرصت را غنیمت شمرده و برای تزریق واکسن کرونا تعجیل کنند و ثانیه‌ای این کار را به تأخیر نیندازند، خاطرنشان کرد: برای قطع انتقال زنجیره ویروس کرونا، نیاز مبرم به واکسیناسیون است تا درصد بالایی از مردم ایمن شوند و در این میان همراهی همه‌جانبه مردم و مسئولان امری ضروری است.
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل حمزه اعتماد مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر، عباس جمشیدی فرماندار بوشهر، دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مرکز آموزش درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان در نشستی با مدافعان سلامت از آنان با اهدای لوحی تقدیر کردند.
در این نشست از خانواده شهیده زهرا رگبار نیز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     نشست     پدافند.غیر.عامل     فرماندار     معاون.استاندار     عباس.جمشیدی    
بیمارستان.خلیج.فارس     بیمارستان.شهدای.هسته‌ای    

تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >