رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد؛
۱۰۰ هزار دوز واکسن کووید ۱۹ در شهرستان عسلویه تزریق شده است

16 آبان 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: بیش از ۱۰۰ هزار دوز واکسن کووید ۱۹ در شهرستان عسلویه تزریق شده است.

جاسم زارعی اضافه کرد: از مجموع بیش از ۱۰۹ هزار دوز واکسن تزریق شده در شهرستان  عسلویه بیش از ۶۳ هزار دوز نوبت اول و ۴۶ هزار دوز نوبت دوم بوده است.
زارعی اضافه کرد: مجموع واکسن‌های تزریق شده به جمعیت دارای پرونده الکترونیک سلامت در شهرستان بیش از ۴۳ هزار دوز شامل ۲۵ هزار دوز نوبت اول، ۱۸ هزار دوز نوبت دوم و ۹۰ دوز نوبت سوم بوده است.
وی روند واکسیناسیون حوزه صنعت را مطلوب عنوان کرد و ادامه داد: بیش از ۶۵ هزار دوز به کارکنان پارس جنوبی در سطح شهرستان تزریق شده که ۳۸ هزار و ۵۰۰ دوز نوبت اول، ۲۷ هزار دوز نوبت دوم و ۴۳ دوز نوبت سوم است.
دبیر ستاد مدیریت کرونای شهرستان عسلویه اظهار داشت: با توجه به اهمیت واکسیناسیون در کنترل اپیدمی و نتایج حاصله از موج پنجم که به کاهش چشمگیر مرگ‌ومیر و میزان بستری در بین افراد واکسینه شده منجر شده، از افراد تحصیل‌کرده در خانواده‌ها درخواست می‌گردد که افراد کم‌سواد، بی‌سواد و یا مخالف واکسن را اقناع نموده و برای دریافت واکسن به پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون هدایت نمایند تا با پوشش سریع واکسیناسیون و ایجاد ایمنی جمعی، به بازگشت جامعه به زندگی عادی کمک نماییم.
زارعی ضمن تأکید بر لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های هشدار داد: در صورت تداوم عادی انگاری‌ها و شرکت در تجمعات و دورهمی های معمول دوستانه و خانوادگی ورود به موج ششم و تغییر سریع وضعیت شهرستان از آبی به قرمز اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   16 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >