معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر؛
باید از همه ظرفیت‌ها برای پیشگیری از کرونا در مدارس و دانشگاه‌های بوشهر استفاده شود/ آغاز اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا در استان بوشهر

21 آذر 1400
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: باید از همه ظرفیت‌ها در پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا در مدارس و دانشگاه‌ها استفاده کرد تا دستورالعمل‌ها به 100 درصد برسد.

محمدتقی ایرانی در نشست مدیریت بیماری کرونا استان بوشهر اظهار داشت: با تلاش همه‌جانبه گروه‌های مدافع سلامت اکنون وضعیت مناسبی در استان بوشهر حکم‌فرما است.
وی بوشهر از آغاز اجرا طرح مدیریت هوشمند کرونا خبر داد و بیان کرد: طرح مدیریت هوشمند کرونا در 5 مرحله در همه بخش‌های استان بوشهر اجرایی شده تا دستورالعمل‌های بهداشتی کاملاً رعایت شود.
ایرانی با اشاره به طرح مدیریت هوشمند کرونا تصریح کرد: کارمندی که رعایت نکنند با آنان برخورد اداری می‌شود و ارزشیابی، ارتقا شغلی و دیگر موارد منوط به تزریق واکسن کرونا است.
جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اضافه کرد: کسانی که رعایت نکنند از خدمات اداری در بخش‌های مختلف محروم می‌شوند و برخورد با متخلفان جدی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار نقش مدافعان سلامت در مهار بیماری کرونا را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: کادر مدافعان سلامت اعم از پزشکان، پرستاران، گروه‌های جهادی، نهادهای مختلف و بسیجیان در اجرا طرح شهید سلیمانی نقش ویژه‌ای ایفا کردند که خدمات آنان درخور تحسین است.
وی افزود: اکنون واکسن کرونا در همه مراکز تجمیعی و پایگاه‌های بهداشت به‌وفور وجود دارد و باید همه آحاد جامعه خود را در برابر بیماری کرونا ایمن کنند.
جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر با بیان اینکه با مدیریت خوب دست‌اندرکاران، شرایط سخت بیماری کرونا پشت سر گذاشته شد اضافه کرد: ان‌شاءالله باید جمعیت هدف استان بوشهر در دریافت واکسن کرونا به 90 درصد برسد و هرگونه ساده‌انگاری در برابر دستورالعمل‌های بهداشتی سبب تشدید شیوع بیماری می‌شود.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.کرونا     معاون.استاندار     محمدتقی.ایرانی        

تاریخ بروز رسانی:   21 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >