دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 57 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان/ ثبت 1 فوتی دیگر

23 آذر 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ سه شنبه 23 آذر ماه، 57 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 17  بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که خوشبختانه  از این تعداد موردی با کرونا مثبت قطعی نبوده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 7  نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود:متاسفانه 3 نفر از موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 1مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا آقایی با 85 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 24  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 7  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.
وی افزود: تا کنون 2032  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 89266  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     موارد.جدید.بستری     کرونا.ویروس     استان.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   23 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >