همزمان با کاهش رعایت پروتکل ها در استان؛
ثبت 1 فوتی جدید پس از 30روز / افزایش تعداد بستری‌ها به 65 بیمار

6 بهمن 1400
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ چهارشنبه 6 بهمن ماه، 65 نفر است.

دکتر جعفر زارعی زاده در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 22 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که ابتلای 7 مورد از آن‌ها به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 6 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 2 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر زارعی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده، بیان کرد: متاسفانه امروز 1 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا خانمی با 75 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای سرطان در استان بوشهر به ثبت رسید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 9 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 2 مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتر زارعی زاده افزود: تا کنون 2036  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 90432 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
افزایش شهرستان‌های استان از وضعیت آبی به زرد
دکتر زارعی زاده گفت: طبق آخرین وضعیت کووید19 در کشور متاسفانه امروز تعداد شهرستان‌های زرد کرونایی استان بوشهر از 2 به 4 مورد افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: اکنون شهرستان‌های گناوه، دشتستان، بوشهر و تنگستان در وضعیت زرد و خطرناک کرونایی بوده که از هم استانی‌های شریف خواهشمندم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده تا شاهد پیک ششم کرونا در استان نباشیم.

انتهای پیام/ ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     موارد.جدید.بستری     کرونا.ویروس     استان.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   6 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >