توسط بسیج جامعه پزشکی صورت گرفت؛
ارائه خدمات درمانی رایگان به ۱۷ هزار و ۵۵۸ نفر در شهرستان دیّر

9 اسفند 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: بسیج جامعه پزشکی این استان در چند سال اخیر با برپایی هشت درمانگاه و بیمارستان صحرایی در این شهرستان به ۱۷ هزار و ۵۵۸ نفر خدمات درمانی رایگان ارائه کرده است.

 احمد آخوندی با تبریک سالروز تأسیس بسیج جامعه پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی در امتداد رشادت‌ها و ایثارگری کادر بهداشت و درمان در هشت سال دفاع مقدس است و مردم از فعالیت‌های ارزشمند آن‌ها رضایت دارند.
وی گفت: در چند سال اخیر هشت درمانگاه و بیمارستان صحرایی در شهرهای آبدان، دوراهک و بردخون و روستاهای الی جنوبی، لمبدان پایینی، سرمستان، شهنیا و بردخون کهنه این شهرستان برپاشده است.
وی یادآور شد: کادر بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی در این درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها به ۱۷ هزار و ۵۵۸ نفر خدمات پزشکی تخصصی ارائه کرده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: خدمات بسیجیان عضو جامعه پزشکی تمرین ایثار و فداکاری است و مشقی است که در کلاس درس شهدا آموخته‌اند.
آخوندی افزود: تلاش‌های بسیج جامعه پزشکی توسعه سلامتی و رضایتمندی مردم را به همراه خواهد داشت و یادآور دوران هشت سال دفاع مقدس و تبلور روحیه ایثار و ازخودگذشتگی است و همه باید پاسدار ارزش‌های دوران دفاع مقدس و خون شهیدان باشیم.
وی اضافه کرد: بسیجیان همواره در خدمت به مردم و برای سربلندی این نظام تلاش و کوشش فراوانی داشته‌اند و در ایام شیوع ویروس کرونا از خود گذشتگی آن‌ها در اذهان مردم ماندگار خواهد بود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بسیج.جامعه.پزشکی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >