سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی :
با روند نزولی بیماری تعداد موارد بستری‌ در بیمارستان‌های استان به 168 بیمار رسید/جان باختن 3 هم استانی

9 اسفند 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خبر داد: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ دوشنبه 9 اسفند ماه، 168 نفر است.

دکتر احمد یزدان پناه در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 48 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که ابتلای 11 مورد از آن‌ها به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 28 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: متاسفانه از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی، 22 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر یزدان پناه درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده، بیان کرد: متاسفانه امروز 3 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا 2 آقا با 71 و 57 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای قلبی و سرطان و خانمی 72 ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 56 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 27 مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتریزدان پناه افزود: تا کنون 2097  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع پاندمی کرونا در کشور تاکنون 101954  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
انتهای پیام/ ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     معاون.درمان     دکتر.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >